THAT BEACH, THO

by - August 20, 2016

Me oleme Sandriga mõlemad väga rahutud inimesed ning näiteks vihkame rannas peesitamist. Terve reisi jooksul me ei teinud seda kordagi, kuid samas külastasime kümneid erinevaid randu.   Sest need on saartel tõelised vaatamisväärsused. Imeilus sinine vesi, suured lained ning jahutav briis. Midagi nii maagilist. Käisime kiiresti ujumas, nautisime natukene olustikku ning sõitsime edasi järgmisi kohti avastama.

Esimest korda kandsin ka seda pildilolevat valget särki. Ostsin selle eelmine suvi Massimo Duttist ning see on 100% linane. Pole vist kunagi ühtegi linast rõivast omanud, kuid kuuma ilmaga on see naturaalne kangas lihtsalt jumalik. Laseb nahal hingata ning ei ahista nagu sünteetika seda teeb. 

_______________________

Both me and Sander, we are super restless and we hate laying on the beach. We never do it, because we like to drive around, explore and see things. Every beach on the Greek island was a true sightseeing. Rocky or sandy beaches, huge waves and the calming sea breeze...uhhh! We had a quick dip, enjoyed the surroundings a bit and headed to a next destination.

For the first time I wore this white shirt I bought from Massimo Dutti last year. It is 100% linen and just perfect with hot weather. Natural fabric lets your skin breathe...feels so good!


Save

You May Also Like

9 comments

 1. So beautiful!
  www.aimeroseblog.com

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Packers and Movers Bangalore Will Ensure Tension-Free Move

  Ready to move? Request free quotes today!

  Packers and Movers Bangalore @ http://www.shiftingguide.in/packers-and-movers-bangalore.html

  ReplyDelete
 5. Thanks for the nice post

  Packers and Movers Kanpur Will Ensure Tension-Free Move

  Ready to move? Request free quotes today!

  Packers and Movers Kanpur @ http://www.shiftingguide.in/packers-and-movers-kanpur.html

  ReplyDelete