URBAN DECAY VICE NEW IN

by - August 26, 2016Ma tean - ma tean. Ma tahaks ideaalis ainult looduslikke tooteid enda blogis promoda, kuid vahel viskab ka muud sisse. Nagu näiteks Urban Decay. Vähemalt nad on cruelty free ehk ei testi tooteid loomadel. :). Seoses uue hooaja saabumisega, toimub viimasel ajal päris palju üritusi ning blogijaid kostitakse eriti toredate kingitustega ning seda enamasti just ilu valdkonnast. Nädala alguses jõudis minuni Urban Decay kollektsiooni VICE uued ägedad huulepulga toonid. Kui igasugused erksad toonid on hetkel minu jaoks tagaplaanil, siis lihtsalt mingil põhjusel eelistan hetkel nude-toonis huulepulkasid. 

Igastahes minu lemmikuks osutus Comfort matte Back talk ning meist on saanud nende paari päevaga juba väga suured sõbrad. Imeline toon millega sügisele vastu minna! Küll aga on kohustuslik kanda huulepliiatsit, sest see toon ja koostis vajab kontuuri ning hakkab ka päris kiiresti vagudesse valguma.
_________________________

Thanks to the upcoming autumn, lots of events are taking place and bloggers are being treated with some really nice gifts. Few days ago some  lipsticks shades from the Urban Decay Vice collection were delivered. At the moments, bright colors are secondary and smooth nude vibes are in game for me.

My favourite is comfort matte Back Talk and already we are great friends! It is a perfect shade to wear daily and welcome the autumn!

You May Also Like

2 comments

  1. Mul oli ka meeleolukas furgoonis kuller ukse taga ja tõi kotikese. Minu lemmik on samuti Comfort matte Back talk. Lisaks on mul üsna hullumeelne lilla ja ootan huviga, millal seda kanda saan ning sama pärmutter, mis Sul. Neid on kuidagi nii mõnus käes hoida, see metallkorpus on jumalik. Kaubamajas leidsin küll juba paar lemmikut veel. Üks toon oli selline, millega saab vabalt pruutidele meiki teha. Valik on küll enneolematu :)

    ReplyDelete
  2. See Back Talk on tõesti mõnus ja äge värv ja pakend on käes tõeliselt luksuslik. Ma teised toonid kingin sõbrannadele ilmselt. Pärlmutteri juba andsin meikarist sõbrannale.

    ReplyDelete