BACK TO BUSINESS - NOT YOUR EVERYDAY PENCIL SKIRT & BLOUSE

by - September 02, 2016

Wearing everything from H&M Autumn 2016

Pliiatsseelik ning triiksärk võib tunduda igav kooslus, kuid kui sobitada omavahel pisut huvitavamad kangad ning needki kerge vimkaga, võib tulemus olla päris värskendav. Annab klassikalisele kombinatsioonile justkui uue kuue. Eriti äge, aga nädala jooksul toon kokku teieni 3 sellist look'i, kus just neid piire kompan. 

Piltide autoriks on seekord Kamilla ning ma olen tulemusest täiesti lummatud. Mulle nii meeldib, et ta tabas täpselt selle vaibi, mida ma tahtsin piltidel luua. Ma ei jõua ära oodata, et ka teisi fotosid teile näidata!

_______________________________________

Pencil skirt and a simple blouse may sound boring and safe, but if you combine some more interesting fabrics with a slight twist, the outcome can be refreshing. It gives a little something to that classical combination. During the week, I am showing you 3 looks, where I am feeling the boundaries.

These photos are taken by Kamilla and I am kind of stunned with the results. She nailed the vibe I was trying to create here. I can't wait to show you the other looks!

You May Also Like

9 comments

 1. See H&Mi mantel on fantastiline. Proovisin seda just nädalapäevad tagasi showroomis. Sina, pikk ja sihvakas, kannad selle veelparemini välja. Mu ema ütleb alati, kui keegi hästi välja näeb: Väga nett! Pean emaga nõustuma.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha...lõbus väljend✌🏻️😀! Mantel on täielik DREAM!

   Delete
 2. Kift look ja Kamilla tegi head tööd!

  ReplyDelete
 3. Oi, kuidas ma ahhetasin ja ohhetasin teie eilsete piltide üle! Super super superrrrrr, nii ootan juba järgmisi!

  ReplyDelete