COZY KNIT SEASON IS ON!

Lindex knit
Watch Marc Jacobs
Jeans & Other Stories
Shoes Underground Barfly(Reede)

Ma tunnen ennast isegi natukene halvasti, et viimasest postitusest on möödunud lausa 10 päeva. Kuid ma ei ole blogi mõttes absoluutselt käes rüpes istunud. Plaanin natukene põnevamat sisu ja koostöid teieni tuua üsna pea. Ja natukene on mõttes enda juuksevärvi kardinaalselt vahetada....eks näis mis sellest saab!

Ilmad on järsku päris jahedaks muutunud ning soosud kampsunid tuleb jälle välja otsida. Ma võin käsi südamel öelda, et kõige suurem osa minu garderoobist on just erinevad kudumid. Kuna meil on 9 kuud aastas siiski jahe, siis meie kliima juures on need kõige vajalikumad esemed. Kuidagi pakuvad turvatunnet ka :). Nende rohkusest võiksin lausa eraldi postituse  teha. Kõige uuem asukas ongi just see pildiolev Lindexi kudum, mis peaks varsti poodidesse jõudma.

SaveSave

Comments

Anonymous said…
Aga! Postitus kudumivalikust Sinu riidekapis tundub väga huvitav teema, millest ehk üks postitus teha?! :P Arvestades seda, et endalgi on kudumid ühed lemmikriideesemed ja pool kappi on kampsuneid täis ...
Getri said…
Jaah! Nende pildistamine tundub kuidagi eriti raske tegevus kuigi. Nii et nad head välja ka näeks!
Anonymous said…
Nii ilus outfit, ise ka!! :) Ja need jalanõud on megad, kas neid on ikka veel kuskil poes saada või juba ammu ostetud? :
Love the outfit...
xx
https://theonethattravels.wordpress.com/
Getri said…
Reede e-poes pole enam. Ehk on kohapeal olemas 🙂

Popular Posts