GOING DARK WITH DIOR

Kunagi mulle ei meeldinud absoluutselt, kui mind meigiti. Eriti vihkasin tumedat meiki. Viimasel ajal on hakanud see aga väga meeldima(mingil kummalisel põhjusel). Septembrikuu alguses tegi mulle imeilusa meigi Diori meigikunstnik Ajakirja Mood tarvis.

Eriti mulle meeldis see, et ta rõhutas näonaha niisutust ja paariminutilist masseerimist enne meigi peale kandmist. Nii näeb tulemus välja värskem ning säravam. Peale seda olen iga kord seda ka teadlikult harrastanud. Esimest korda nägin ka seda, et keegi pööras tähelepanu käte niisutusele. Kuna tihtipeale on meie käenahk kuiv tänu igapäeva toimetustele, siis pildipeal ei jää see just väga atraktiivne.
SaveSave

Comments

Nii mõnusa vibe'iga fotod. Seda keha niisutamist olen kuulnud ka varem, mismoodi näokreemi (või ihupiima) kantakse kõikidele riietega mitte kaetud kohtadele, et nahk näeks särav ja nooruslik välja. Ise igapäevaselt ei praktiseeri, küll aga siis, kui välja minek :)
Anni said…
Jaa, tavaliselt kreemitakse kogu keha, käed, jalad kõik üle.. ja jalgadele läheb korralikult jumestuskreemi ka, eriti põlvedele

Popular Posts