JEANS & A SWEATERWearing everything H&M autumn 2016

Nagu ma lubasin, siis mitte tavalised teksad ning lihtne kampsik. Vaid tõmbasin jalga kõrge värvliga mom jeansid ning kauni rüüsidega kampsiku. Ma polnud varem sellise lõikega teksaseid isegi proovinud mitte, kuid teadsin et tahan natukene enda mugavustsoonist välja astuda ning mitte jälle valida vanu-häid-lemmikuid-kitsaid. Mu kapis leidub päris palju kõrgeid pükse ning seelikuid, kuid kõik kes kunagi mom jeanse proovinud on, teavad, et need on natukene teist masti istuvusega. Kampsikust on juba saanud mu suur lemmik. Mulle meeldib, et saan kõrget kaelust reguleerida lukuga ning üldse see näeb selline väga eriline välja. Tahaks seda endale igas värvitoonis...

Pildid tegid ikka Kamilla ning kannan ka tema superägedaid vintaaž päikeseprille, millel saab klaase vahetada erinevate värviliste vastu. How cool!?

___________________________________________

Like a promised in the previous outfit post, then this one isn't just a basic knit and simple skinny jeans. This time I pulled on some kick ass mom jeans and a cute sweater with frills. I wanted to step out of my comfort zone and not to pick out my skinny jeans. Those who know then mom jeans can be really sketchy to wear. Their fit is veery different.  And this knit has become my new everyday favourite. I just love love the frills and the zipper! 

Pictures were taken once again by Kamilla and I am wearing her vintage sunglasses here. The glasses are changeable, which is super cool!

SaveSave

Comments

Piia Õ. said…
See pusa/kampsun on niiiii lahe! Juba instas imetlesin :D

BOWTIE DIARY
Väga kena outfit. Vaatasin täna just seda kampsunit h&m e-poes ja silm jäi korra puhkama. Väga ilus ja istub Sinu seljas kenasti :)

...ja Kamilla teeb imeilusaid pilte! Mõnus vibe!
Getri said…
Kampsik on super! Meist saavad suured sõbrad pikaks ajaks!
Getri said…
Tõesti vâga eriline leid on see kampsik! Tahaks seda kohe igas värvitoonis!
Anita Hohlov said…
Super outfit! Need püksid istuvad hästi, enda jalas selliseid ette ei kujutakski :P
Prillid on veel i-le täpiks. Väga super!
Kris V said…
Täiesti lõpp, sa kannad absoluutselt kõik riided megahästi välja!
Getri said…
Tänud ☺️ Ma püüan tõesti teha võimatuna tunduvad esemed enda omaks!
koi singh said…
Kampsik on super! Meist saavad suured sõbrad pikaks ajaks!


Gclub
บาคาร่า

Popular Posts