SATURDAY BLUES

by - September 12, 2016


Jacket Mango
Blouse & jeans H&M
Necklace Lumivalge Jewellery
Necktie Zara
Shoes Tamaris

SaveSave Vahel on lihtsalt nii mõnus vanalinnas ringi jalutada, sõbrannatada ning käia kohvitamas-lõunatamas. Rääkida maast ja ilmast, külastada erinevaid galeriisid ning lihtsalt nautida hetke ja mõnusat ilma. Viimane laupäev oli just selline ning võrdub minu jaoks kvaliteet ajaga. Selliseid päevi hindan ma väga. Enne beebsut tegin seda tihedamini, kuid eks lapsega elukorraldus muutub ning enda jaoks jääb aega aina vähem. 

Järgmine nädalavahetus aga plaanin Pärnusse minna. Sügisene Pärnu on mõnusalt rahulik ja eriti ilus. Külastada nunnusid kohvikuid ning natukene seal ka autoga ringi sõita, sest ilmselt teen seal ARKi eksami.

Natukene ka postitusest olevatest piltidest ja eelkõige asukohast. Kes ära tundis, siis tegemist on Niguliste kirike sissepääsuga. Mulle nii meeldib selle seina toon ning olen seal varemgi käinud pildistamas. Mäletan, et ülikooli esimesel kursusel viidi meid kunstiajaloo loengu raames ka hoone endaga tutvuma ning eelkõige Notke Surmatantsu vaatama.  Eriti äge, et paari nädala pärast on seal toimumas üks moeetendus, kuhu tahaksin kindlasti jõuda. 

You May Also Like

3 comments