BACK IN BLACK

by - October 19, 2016

Jeans & coat H&M
Turtleneck thrifted
Shoes TamarisOii, kuidas mulle meeldib, et need teksased mulle sellised kurvid tekitavad. Sobivad väga hästi minu viimase aja 90ndate stiiliga. Ning on üldse nii tore vaheldus, kuna muidu kannan kitsaid skinny teksaseid. Ma pole ka päris pikka aega korraga nii palju musta kandnud, kuna kõik kohad on kodus  kassikarvu täis ning loomulikult on need ka kõikidel riietel. 

Viimasel ajal on elu suhteliselt kiire. Kunagi mõtlesin, et mis see lapsega kodus olemine siis ära ei ole, pikutad ja naudid elu. Ma võin öelda, et asi pole üldse nii! Pikutamisest on asi päris kaugel.  Ta tahab mitu korda päevas süüa(ilmselgelt pean ma seda ju ise tegema), nõuab riietamist, mähkmete vahetamist ja palju mängimist. Kodu tahab mitu korda päevas korrastamist jne. Pluss siis ka muud kohustused. Viimasel ajal ma ei või isegi enam arvutit kätte võtta, sest ta tahab seal ise klõbistama hakata Ainuke aeg kui ma saan oma asjadega tegeleda on siis, kui ta magab. Päevaunesid on meil ainult üks ja seda ka 2 tundi.   Tegelikult ma hetkel otsingi endale toredat hoidjat, kes korra-kaks nädalas tuleks mulle appi ja annaks emmele aega, sest asjad vajavad tegemist. Üritan siin autokooli eksamiteks valmistuda. Teooria on nii mahukas! Mari moeleheküljed vajavad toimetamist. Ajan siis vaikselt ühte uut projekti ning hakkan ka lapsekodu lapsele tugiisikuks.  Käisin vestlusel, sobisin ning hetkel otsitaksegi minule sobivat last. Eriti tore, kuidagi hea tunne on sees tuleviku suhtes :).

Sellel nädalal on toimumas ka Tallinna moenädal, aga hetkel plaanin külastada ainult Kuldnõela. Sest selles üldiselt pettuma ei pea.  Ma olen tänaseks päevaks käinud viiel järjestikusel kohalikul moenädalal ning tunnen, et see on enamasti ajaraisk. Lihtsalt olen aus. Kui ajaliselt asjad klappima saan, siis on võimalus, et oktoobri lõpus lähen Riia moenädalale, mida olen varemgi külstanud ning kordagi pettuma pole pidanud.

____________________________

Oh boy how I like these jeans I am wearing. I normally prefer skinny jeans, so these high waisted  ones are something totally out of my comfort zone. And look at the curves I am having here! And for a veeeery long time, I haven't wore so much black! For a reason, our home is filled with kitty hair.....haha!

It is crazy how busy this autumn is! I am supposed to be a full time mommy at the moment with a parental leave from work, but life is hectic.  Taking care of my baby boy is quite a work. Cooking for him 3 times a day, changing clothes-diapers, cleaning home. Also, I am studying hard for my driving license. Still working for a local magazine as well. But I have a new project in mind, let's see about that :)

This week I am planning to visit Tallinn Fashion Week, but only the Golden Needle gala. Because I never have to dissapoint in that event. I might visit our neighbours Riga Fashion Week next week, but still not sure about that. SaveSaveSaveSave

You May Also Like

16 comments

 1. TFW ajaraisk?? Vauu, I'm speechless!

  ReplyDelete
 2. Tüdrukud! Don't get me wrong....väga tore, et seda korraldatakse vähemalt. Aga ma pigem veedan lapsega kodus aega või teen midagi muud toredat.

  ReplyDelete
 3. Pean ka TFW kaitseks välja astuma. Sinna taha läheb nii palju tööd ja vaeva, et selle kohta ajaraisk öelda on ikka äärmiselt alatu, isegi kui see Sind isiklikult ei tõmba. Lisaks, töötad ju ise moetoimetajana, kas veidi ebaprofessionaalne pole niimoodi aasta suurimast moesündmusest rääkida? :(
  Samas, kirjutasid millalgi ka bomber-jake maha tegeva postituse ja kandsid veidi aega hiljem hiljem neid ise (ja soovitasid ka Mari lugejatel sama teha), nii et loodan, et oled meie moenädala suhtes sama muutliku meelega. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No küll nüüd panid ära, Anna. :) Milleks see bomberi teema siia sisse tuua? Nagu ümber nurga bitchimine.
   Pealegi mingil alal töötamine ei tähenda, et sulle peab kõik selle alaga seonduv meeldima, et kriitilist meelt ei võigi omada. Ei pea pugejalikult takka kiitma asju, kus jääb tegelikult sinu meelest vajaka. Adekvaatselt oskabki hinnata asjas orienteeruv inimene ja kõigil on õigus mõelda teisiti, ei pea ainult kiidulaulu laulma, sest nii on professionaalne.

   Aga see tugiisiku teema on väga lahe, Getri! Ma olen ennast kuidagi liiga nooreks pidanud alati, ala mõelnud, et seal otsitakse niiöelda "aasta ema" figuuri :D

   Delete
 4. Ma üldse ei tahtnud, et see väike lause siin postituses kellelegi nii mõjuks. Muidugi ma tean, et see võtab palju tööd - super, et meil toimub selline asi!

  Bomber jakkide postitus oligi läbi kerge huumoriprisma. Ei maksa kõike nii tõsiselt võtta.

  Chill people :)

  ReplyDelete
 5. Saan täitsa aru, mida sa TFWga mõtled. Üritus ise on muidugi superhästi korraldatud ja igati tänuväärne, aga ma olen disainerite loomingus tihti pettunud. Nende panus ei ole nagu võrdväärne korraldajate panusega.

  Aga outfit on sul cool ja ma mõtlen, et peaks isegi H&Mi minema neid teksaseid proovima ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Muidugi hästi korraldatud ning iga aasta läheb aina paremaks! Kui Riia poole vaadata, siis nende sponsorid ja välismaine press (Vogue, Grazia kajastused) on wowowowow!

   Delete
 6. Mis puutub sellesse, et kui on valida kas minna üritusele või olla kodus oma perega, siis mina eelistan alati viimast. Lisaks kaasnevad lapse kasvatamisega igal ajal uued mured ja rõõmud. Mäletan, et olin kord kleit seljas ja lokid peas ühele üritusele minemas, kui mu tütar ütles, et homme on matemaatika kontrolltöö ja ta vajab abi. Loomulikult jäin koju. Ma ei saaks olla kuskil üritusel kuigi rahuliku südamega, kui tean, et kodus on üks väike inimene oma murega. Inimesed kasvatavad oma lapsi erinevalt, kuid mina olen panustanud just üheskoos veedetud ajale ja sellele, et ma kasvatan oma lapsest oma sõpra. Ta saab minu peale alati kindel olla, ta teab, et on esikohal. Nii saab temast tulevikus eluga toime tulev enesekindel inimene. Mul on kahju vaadata neid lapsi, kes luusivad mööda kaubanduskeskuseid, sest emal ja isal pole nende jaoks aega... Eriti fantastiline uudis on see, et sa võtad endale väikese hoolealuse. Ma ütleksin, et mitte TFW kohta ajaraiskamine ütlemine pole midagi ootamatult julget ja põrutavat, seda on öelnud mitmed moekunstnikud avalikult (näiteks Ülle Suurhans-Pohjanheimo). JULGE SAMM samm on hoopis minna ühele lapsele tugiisikuks. Ma olen tohutult uhke Sinu üle!

  ReplyDelete
 7. omg :D mu meelest on Sul igati õigus olla aus selle kohapealt ja see ei tee seda üritust vähem oluliseks kuidagi. aga sellised üritused võivad olla tõesti mega igavad, oleneb inimesest. no biggie ju :D:D

  ReplyDelete
 8. Anna Elisabeth on õnnistatud olekus ja ometi nõnda kuri! Ta peaks keskenduma hoopis eelseisvale sünnitusele ja hingamist harjutama. Tema halb hingeõhk, bomberi-teema ja terve Sinu eluga kursis oleks on üsna hirmutav. Nagu kade psühhopaat. Iga naise kohta on kohe midagi halba öelda. Tahaks loota, et hormoonid pärast emaks saamist enam nii tugevasti ei mölla ja värske ema saab keskenduda oma lapsele. Ega need isehakanud lastetud moegurud ei saa asjadele enne pihta, kui endal titt käes.

  ReplyDelete
 9. Arvasin, et blogijatel on oma elu, kuid üht kommentaari lugedes pidin istuli kukkuma. Muljetavaldav kodutöö sellelt blogijalt, tsiteerin: "Samas, kirjutasid millalgi ka bomber-jake maha tegeva postituse ja kandsid veidi aega hiljem hiljem neid ise (ja soovitasid ka Mari lugejatel sama teha), nii et loodan, et oled meie moenädala suhtes sama muutliku meelega. :)" Palun kasvage suureks. Selliste kommentaaride avaldamine teise blogija postituse all näitab vaid seda, kui väiklane võib olla. Kommentaaris on korduseid ja kirjavigu nagu sigu ...

  ReplyDelete
 10. Ja ma arvasin, et moeblogijatel polegi intriige :D

  Ühesõnaga ma sellest moenädalast ei jaga mitte midagi, nii et ma sel teemal ei hakka isegi spekuleerima, aga ise oled igatahes väga ilus. Nagu alati! :)

  ReplyDelete
 11. Bloggersmarketi tsikkidel on esimese maailma probleemid.... tule taevas appi, inimesel on ka muud teha kui neid igavaid kollektsioone passida :D

  ReplyDelete