MY NEW FAVORITE BEAUTY PRODUCTS

by - October 04, 2016

Brrr! Tervitused siit sooja teki alt! Pole päris ammu teinud blogis iluteemadel juttu, seega tundus paslik aeg tutvustada teile oma viimase aja lemmikuid. Loomulikult on tegemist täiesti looduslike asjadega!

Esimesena tutvustaksin teile meie enda LUMI kasevee spreid. Kui see minuni kingitusena jõudis, mõtlesin ma, et mis ma sellega teen ning kellele kingin. Tänaseks päevaks on see saanud minu lahutamatuks kaaslaseks igal hommikul värskenduseks ning kui end meigin, siis viimasena kasutan just seda toodet, et seda ''maski'' rohkem sulatada. Pakend näeb eriti šikk välja ning  sprei lõhnab imeliselt. 

Teine lemmik on Madara Pihlaja sarjast kaitsev kreem, mis sobib üle keha kasutamiseks. Mina kasutan seda kätel ning näol ainult siis, kui tunnen et olukord on eriti kuiv. Koostiselt on see väga tihke ja rasvane. Selline väga sobilik niisutus meie kargesse kliimasse. Lõhnab kuidagi väga nostalgiliselt.

Ma pole kunagi ühtegi hambavalgenduse toodet proovinud ning Warpaint on täitsa esimene. Mulle meeldib mingeid asja hoida loomulikuna ning mitte torkida. Hambad on ühed neist. Kuid kuna asi on täiesti looduslik(koosneb nt mündist, apelsinikoorest, kookosest jne), siis seekord on lugu teine.  Hammaste pesemine selle tootega on üsna tülikas protsess ning soovitaksin seda teha näiteks dušši all. Üsna sarnane räpasuse aste näiteks nende mudamaskidega :D. Kohe on tunda, et see justkui poleerib hambaid ning on siledam tunne, kui pestes ainult hambapastaga. PS! Kasutades nende e-poes koodi GETRI, läheb 10% annetuseks vähifondile ning samuti on ka saatmine tasuta!

You May Also Like

4 comments

 1. Hei! Kas Warpaint hambaid ka valgemaks muutis? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hmm, ma ei oska öeldagi. Pigem mitte. Rohkem nagu poleerib ütleks.

   Delete
 2. Aga selle raha eest ise ei ostaks seda toodet kindlasti :D

  ReplyDelete
 3. Ma pole küll LUMI kasevee spreid kasutanud, kuid soovitan proovida kindlasti ka Pure Skin Foodi niisutavaid toonikuid. :)

  ReplyDelete