90S ELEMENTS

by - November 03, 2016


Pole vist mingi uudis, et olen tõsine 90ndate moe fänn viimasel ajal. Tegelikult erinevaid elemente olen kandnud juba aastaid ning mingil põhjusel on see suund hästi südamelähedane. Näiteks must, valge või hall kõrge kaelusega pullover on olnud mu kapis nii kaua kui mäletan. Ruuduline seelik samuti. Kõrge pihaga teksad on samuti lemmikud, mulle üldse ei meeldi kui kummardades selg paljaks läheb. Ma pole seda küll nii presenteerinud, alati on kampsun peal, kuid viimasel ajal olete näinud mu ''kurguni tõmmatud'' pükse.  Mu armastust pikkade mantlite vastu olete samuti siit blogist juba aastaid näinud. Need on kõik olnud kaltsukatest ning pärit 90ndatest. Viimased pikad mantlid on küll kiirmood, aga siiski super lahedad. Aga on ka mõningaid trende mu garderoobis, mida ma poleks arvanud ka, et üldse kunagi kannan. Nagu näiteks choker kaelakeed. Või leopardi muster. 

Tegin kollaaži oma lemmik esemetega 90ndate moetrendist Zafuli e-poest. Neil on lihtsalt nii suur valik ägedaid asju mõistlike hindadega. Oluliselt mugavam on kõik võtta ühest kohast, kui erinevatest netipoodidest kokku otsida. Tellinud ma sealt midagi pole, seega kvaliteedi ja teeninduse osas kommenteerida ei oska.

Leopardi kasukas on lihtsalt nii äge ning mul on nii hea meel, et endale sarnase kaltsukast 6 euroga leidsin. Eelistan tagasihoidlikumaid choker kaelakeesid ning see on lihtne ja kena.  Oversized kudum, millel on nöörid külgedel on mul täpselt veel kapist puudu. See traksikleit on lihtsalt tuus ning sobilik kanda suvel t-särgiga, kui ka talvel pulloveriga. Üleüldse on see midagi väga teistsugust. See peenikeste õlapaeltega kleit on väga seksikas ning täpselt nagu 90ndad.  Mul on olemas helesinine teksatagi, kuid see tumesinine ning pikk tagi tundub lihtsalt ideaalne kaaslane.

See netipoodides kolamine on väga halb...juba praegu tunnen, et see teksast traksikleit,  tumesinine kokteilkleit ning pikk teksatagi on täpselt veel puudu....naiste raske elu.

__________________________________________________

I guess this is no news, that I am true fan of the current 90s trend. Actually I have always loved the elements from that era. For some reason, I find it flattering. Some of the items that have been in my closet for years are turtleneck pullovers, plaid skirt, high waisted jeans(I love how they cover my back when I am leaning).  You have seen my love for long coats as well. But some of the newest additions are choker necklaces and leopard pattern. Kind of unbelieveable, that I am wearing them, but here I am :)

I made a collage inspired of the 90s. Everything is from Zaful website. They have such cool pieces with reasonable prices. I haven't ordered from there. Yet :).

Leopard fur coat  is just too cool, and I'm so glad that I found mine from a second hand store for  like 6 euro. I prefer modest choker necklaces so this is just perfect.  Oversized knit with a string on the sides. This is exactly missing from my wardrobe.  This suspender dress is just ace and suitable to wear a t-shirt in the summer, and during the winter with  pullover. This spaghetti strap dress is very sexy, and just as 90ndad. I already have a light blue denim jacket, but this long and dark blue denim jacket looks just like a ideal companion.

Shopping in different e-shops is addictive and always makes me feel like I need more clothes. At the moment the suspender dress, navy cocktail dress and long denim jacket is exactly missing from my closet!

SaveSaveSave

4 comments

 1. I’m frequent reader of your blog. Every post sounds good. Thanks for sharing the info. replica watches india

  ReplyDelete
 2. Interesting to read your blog post. Thanks for sharing. replica watches in india

  ReplyDelete
 3. Can truly relate and retain this outstanding post. Very well written. replica watches india

  ReplyDelete
 4. Thanks for sharing this amazing blog with us, I have found lots of interesting stuff on your blog. well done guys and keep up your work. Replica Watches In India | First Copy Watches In Mumbai

  ReplyDelete