NEW KICKS

by - January 19, 2017
Paar aastat tagasi, kui minu ülimalt mugavad ja truud Vansid otsad andsid, teadsin, et tulevad ka järgmised. Teadsin, et tahan mõnda klassikalist must-valget mudelit. Meie kaubanduses on valik ja suurused väga piiratud ning tänu sellele oli ka ost edasi lükkunud. Kuid eelmise aasta lõpus sattusin uudistama Sportlandi lastenurka ning sealt ma nad leidsin. Küll mitte päris see mudel, mida ideaalis sooviks, aga peaaegu!  Nüüd ootame  esimesi päikesekiiri, et need lõpuks jalga saada. Kevadel tahaks  natukene nooruslikumat stiili viljelema hakata ning need jalatsid aitavad kindlasti kaasa!

_________________________

Few years a go, when my last pair of Vans got worn out, I promised there will be another one. I knew they had to be some classic black and white model. The selection in our stores is very limited and that's why I struggled finding the perfect pair. But in December, I was looking around in the kids section at a local sports store Sportland, and stumbled on this pair. It's not the model I was lusting after, but close! Now I am waiting for the first rays os sun to wear them. I would like to dress a little more youtful this season, so my new pair of Vans is definitely helping out!

You May Also Like

2 comments

  1. Oh, cool kets. Nende kandmisega on jah vist natukene targem oodata, kui praegu Vans jalas välja müttama minna, siis vast ei jää nendest eriti enam midagi järele.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ketsid jäävad esimesi päikesekiiri ootama:)

      Delete