OVERSIZED, YES PLEASE!

by - February 22, 2017Coat Reserved
Men's dress shirt Marks&Spencer
Faux leather pants Zara
Hat & boots H&M

Meeste triiksärgid on imemugavad! Eriti veel, kui nad on valmistatud mõnest eriti mõnusast materjalist ning nõuavad vähest triikimist. Sobivad peaaegu iga asjaga ning näevad oma lihtsuses coolid välja. Tegemist on peaaegu, et vaata klassikaga. Moepildis on  see trend  tugevalt juba mõnda aega  domineerinud ning triiksärki tõlgendatakse väga eri moel. 

Esimest korda ma tutvustasin seda pildilolevat särki siin postituses(mis kuulus kunagi mu kaaslasele), kui olin veel pallikese staatuses.  Mõnda aega on see asunud mu garderoobi tagumises nurgas, kuid mulle meeldib oma kappi taasavastada ning vanu häid lemmikuid kanda aastast aastasse. 

Mis uut? Elu on mõnusalt kiire ning alustasin vahepeal värskel töökohal. Äärmiselt huvitav ning väljakutsete rohke, mis on tore! Muidugi otsustas meie lapseke just sellel päeval haigeks jääda, aga õnneks head sõbrannad ja pere päästavad alati olukorra.

_________________________

Men's dress shirts are so amazingly comfortable to wear! Especially when they are made of some great fabric. They are just so easy to style with and really match with almost everything. Oversized dress shirts have been dominating in the trend scene for a while now, and this proves how versatile it is. 

For the first time I was wearing this shirt(which used to belong to my boyfriend) I was very pregnant. I really had nothing to wear, so I had to be really open for anything, But for now, it has been somewhere in the back of my wardrobe but now I rediscovered this amazing item! 


You May Also Like

4 comments

 1. Uh, oleksid need püksid vaid teksadena olemas :D

  ReplyDelete
 2. Kusjuures kunstnahana ka eriti mugavad. Sees pehme vooder :)

  ReplyDelete
 3. Sul on nii tore blogi! Mul on ütlemata hea meel, et selle (taas)leidsin.
  Lugesin eilse päeva jooksul terve blogi uuesti algusest läbi, hullult põnev, eriti nüüd, samal erialal õppides..:)

  Ahjaa, palju edu uuel töökohal!

  ReplyDelete
 4. Seda on nii tore kuulda :) Tänud!

  ReplyDelete