LIKE I DON'T CARE

by - May 21, 2017

Dress Lindex
Denim jacket thrifted
Sneakers Vans

Päikesest räsitud, kleit kortsus, kuna istusin koos lapsega loomaaia kärus. Ja see on täiesti okei, sest see on päris elu :). Ühtlasi on tegemist ka minu uue kaamera esimeste piltidega. Mu Canoni hübriidi tabas mahlaõnnetus, seega otsustasin uue margi kasuks. Juba mitu nädalat on avastamist oodanud Sony hübriid, kuid ajanappuse tõttu tegin esimesed pildid alles eile. Pean tunnistama, et võtab natukene aega ja harjumist, aga olen eriti rahul 30mm Sigma objektiiviga, mille juurde muretsesin. Kuna Canonil oli mul 50mm, siis vahe on päris suur. Kes Instagramis seda pilti nägi, siis ostsin kaamerale ka eriti ägeda koti juurde. Pildil puudub küll terve ''kest'', aga see näeb nii super välja lihtsalt. Üks väheseid Aliexpressi korda läinud oste. 

______________________

I was feeling very dizzy and ragged from the sun, wearing a wrinkled dress, but that's okay, because it's the real life. This is actually the first photo with my new camera. I switched to Sony hybrid from Canon. I have been having crazy weeks at work, so my new camera has been waiting for me too long. I love the 30mm Sigma lens I got! I had a 50mm lens with my Canon, so they are really different.  Also I love the brown faux leather camera bag I got from Aliexpress!

You May Also Like

5 comments


 1. Mis mudel Sony?

  ReplyDelete
 2. Aahh, ma nii imetlen seda outfitti! Juba kõikidele nendel insta piltidel vaatasin, aga no siiani ei ole sellest kleidist üle saanud. + Vansid! Nii hea stilistika.

  x
  selfmadeblog.ee

  ReplyDelete
 3. @Anonymos - mudeliks on Sony a5000

  @Piia Õ. - see kombo on tõesti khuul. Ja no, mis siin salata. Vansid teevad kõik khuuliks!

  ReplyDelete