HEY MINI DRESSES & STRAW HATS

by - July 10, 2017
Dress Esprit(New and now in stores)
Hat H&M(Oldie, but a goodie!)
Shoes(Dune/House of Fraser/Eshopwedrop.ee)
Bag Coach(New, but on sale at the moment)

Väga lahe, kuidas puhkus(kui isegi tegemist on paari päevaga), on saanud täiesti uue tähenduse. Juba neljapäeval peale tööd, pakkisin asjad ning suundusin nädalavahetust nautima suvepealinna, aga ka kodulinna Pärnusse. Nii mõnus on lihtsalt ennast välja lülitada igapäeva toimetustest nagu töö, kodu koristamine või sotsiaalmeedia. Isegi selles postituses olevad pildid tegin alles eile õhtul Tallinnas. Lihtsalt jalutasime mööda linna, käisime kohvikutes, pikutasime ning veetsime kvaliteetselt aega. 

Lõpuks sain ka selga oma uue kleidi, mis on hetkel saada Espriti poodides. Olin väga ammu taolise lõikega suvekleiti otsinud ning hetkel tundub, et ma kannan selle ribadeks. Sandaalid on samuti uued ning need  jõudsid minuni tänu sellisele saidile nagu Eshopwedrop.ee. Ilusad, minimalistlikud, mugavad ja praktilised. Nimelt nad vahendavad kaupa erinevatest e-poodidest, kes meile siia Eestisse ei saada. Ma olen just beebigrupiidest lugenud, et paljud tellivad nende kaudu kallimaid tooteid nagu vankreid ja turvatoole, sest välismaal on need tunduvalt soodsamad. Saan teiega jagada ka sooduskoodi ESWDGM, mis annab siis pisut allahindlust, kes soovivad Eshopwedrop.ee vahendust kasutada(kehtib kuni 31.07.2017 Eesti klientidele.)  Minu lemmik selle teenuse puhul oli see, et sain alati meilile teavituse, kus mu pakk parajasti asub. 

_______________________________________________

It is funny, that vacation has a new meaning when you are a grown up. On Thurdsay evening, I packed my bags and headed to my hometown Pärnu. Instantly, I forgot all my problems and work. Enjoyed just walking around, eating food,  chilling in the yard and just relaxing. Even these photos in this post, I took last night in Tallinn, because I wanted to forget social media on my mini vacation.

Finally, the weather gave me a chance to wear this pretty little halter dress from Esprit. I am seriously loving it and I can see a bright future us together. Those Dune sandals are also new, and ordered these through a website called Eshopwedrop.ee. They ship products from different websites, who don't ship to my country. I know a lot of people who order strollers and safety chairs for children, because it is usually cheaper. You can use a discount code ESWDGM(valid until 31.07.2017 for Estonian clients),  for a 10% off. The most I liked  that I always were informed where my order was situated every now and then. 

You May Also Like

0 comments