ROOMS HOTEL, KAZBEGI

by - August 04, 2017
Kahjuks me küll ei peatunud selles hotellis, vaid kasutasime hetkelise peatuspaiga ning küsisime transporti, et sõita üles Gergeti Trinity kirikuni. Tee sinna oli eluohtlik ning oma autoga sinna ei oleks lihtsalt julgenud minna. Rooms Hoteli sisekujundus on lihtsalt imeline ning kellel huvi, siis saab netist rohkem pilte vaadata. Kes armastab talisporti, siis Gruusia ning see sama hotell on kindlasti üks parimaid valikuid. 

Oleme hetkel juba kolmandat päeva Tbilisis ning päeval linnas olla on üsna võimatu. Meeletult kuum! Täna jällegi põgeneme siit ning suundume mägedesse, et vaadata kus tuleb armastatud Borjomi vesi.

_______________________________

Unfortunately, we did not stay in this hotel, but used it as stop and asked for a transportation to see the Gergeti Trinity Church. The road to there is  dangerous, you need a special car and advanced driving skills But the interior of that hotel was amazing. If you are a winter sports fan, then this place is for you. 

At the moment we are in Tbilisi, but the weather is so hot here! Today we are escaping to the mountains again, to see where our beloved Borjomi water comes from.

You May Also Like

0 comments