TBILISI THROWBACK

by - September 22, 2017

Tulin reisilt tagasi juba üle kuu aja, kuid siiani polnud pilte arvutisse tõmmanud. Kui seda eelmine nädal teha tahtsin, siis mu mälukaart lihtsalt lõpetas töötamise. Õnneks olin reisil mõned üksikud pildid telefonisse importinud(see on mu uue hübriidkaamera lemmik fnunktsioon). Tänu sellele, saan jagada teiega postitutes olevaid pilte. Meie Airbnb korter Tbilisis asus nõukogude-aegses majas, kuid sellel oli imeline vaade linnale ning seal asus ka see äge voodi, mis lihtsalt nõudis eraldi pildistamist. 

Kui ma neid pilte vaatan(ja seda kumavat nahka), siis meenub mulle Gruusia ja Armeenia meeletu kuumus. Pidevalt oli tunne, et ma lihtsalt sulan. Võin ausalt tunnistada, et ma isegi ei igatse seda ning naudin väga meie jahedaid sügisilmasid. Hetkel planeerime ka meie pere talvist reisi ning kindlasti eelistan pigem 20-30 kraadist temperatuuri. Kuid eks see selgub üsna pea, milline sihtkoht osutub valituks. 
___________________________

We arrived back from our vacation over a month ago, but still I hadn't imported the pictures to my computer. When I tried to do that, my memory card just stopped working. Happily, I had imported some pictures on my phone(my favourite function on my hybrid camera). Our Airbnb apartment in Tbilisi was located in a shabby soviet union house, but it had an amazing view over the city and our bed was awesome. As you can see from this post.

These pictures remind me the heat of Armenia and Georgia. I was literally melting. I don't even miss the hot weather and rather enjoy the chilly autumn we are having. At the moment we are planning our winter holiday and I really want to have a normal temperature, between 20-30 degrees. 

You May Also Like

0 comments