NEW IN YVES SAINT LAURENT

by - October 16, 2017Ma ei ole tegelikult üldse suur kotifänn ning ei unista kümnetest käekottides enda garderoobis. Kuid mul on mõned brändid, mis on südamelähedased. Õnneks neid ei ole palju. Ning olen alati teadnud,  et kui mul tekib elus selline hetk, kui selle ost ei riiva liigselt mu rahakotti, siis mõni disainer kotike võiks mul olla küll. Hetkel on mul rohkem kui üks sissetulekuallikas, seega tundus aeg sobilik.   Miks aga YSL? Teismelisena nägin temast dokumentaali ning ta mõjus äärmiselt inspireerivalt. Kuidas ta andis naistele võimu läbi oma loomingu. Näiteks pükskostüüm - tänu temale tahtsin ka seda kanda oma lõpetamisel, aga selleks hetkeks oli kuuendat kuut rase ning see kahjuks jäi ära. Kuid järgmine kord, sest selliseid tähtsaid sündmusi tuleb elus kindlasti veel.  Järgmise aasta jooksul tahan jõua reisile kindlasti ka Marrakeshi, sest seal on temanimeline tänav, aed ja muuseum. Mäletan veel, et kunagi kui Eestis veel ei müüdud YSL meigitooteid, siis tellisin neid eBayst. Ma arvan, et oli siis kusagil 14-aastane.  Need pakendid oli nii luksuslikud ja juba siis armusin YSL logosse. Kusjuures, Saint Laurent on ainuke kelle runway show'sid vaatan ja ootan iga hooaeg. Selline power ja enesekindlus!

Mis järgmiseks? Ma tegelikult valisin kahe koti vahel. Kas YSL Monogram Chain Wallet suurem suurus või Stella McCartney Falabella. Mõlemad on väga erinevad ning kandmiseks erinevates olukordades. YSL on pidulikum ning McCartney igapäevasem, kui siiski eriline. Falabella liitub minuga kindlasti tulevikus!

___________________________

I have never been a huge bag fan actually. But I have few designer brands, which I really love for some reasons. And I have always known that, if I have some spare money(at the moment I have more than one income source) I will do it and fulfill one of my dreams. But why a YSL bag? I saw a documentary of mister Laurent when I was a kids and felt so inspired. He gave power to women. And still does. Next year I definitely want to visit Marrakech, which was the second home to him. There's a street, garden and museum dedicated to him. I used to order YSL make-up products as a kids, because the packages were so luxurious. Also, YSL is one of the few, whose runway shows I watch every season. Such power and confidence!

But what's next? I chose between a YSL Monogram Envelope Chain Wallet and a Stella McCartney Falabella medium. So different, but still, classics. I know I will purchase the Falabella in the future for sure :). 


You May Also Like

0 comments