SATURDAY BLUES

by - November 05, 2017
Knit & Iris trousers Lindex
Hat Asos
Boots Stradivarius
Bag Stuudio Nahk

Laupäeval käisime parketti valimas meie tulevasse koju. Nii äge, lõpuks ometi saan ma oma ammu ihaldatud valge põranda! Aga kui ehitusega kaugemale jõuame, siis hakkan kindlasti rohkem infot ja pilte jagama teiega. Ma ei jõua ära oodata kõike seda!

Aga mulle väga meeldivad need püksid, mida pildil kannan. Nimelt hakkas Lindex nimelisi mudeleid. See tähendab, et kangad muutuvad aga poes müügil olevad lõiked jäävad samaks. Näiteks mina kannan mudelit Iris, millel on klassikaline kitsas lõige. Lisaks on minu pükstel mõnus soe kangas, mis on ideaalne meie jahedate ilmadega.

__________________________________________________

On Saturday, we picked floor for our new apartment. Everything is so exciting and I can't wait to share photos and information about the renovation with you guys! 

But I really like these trousers I am wearing on these pictures. Lindex started new trousers collection with certain names and cuts. For example I am wearing a model called Iris, which has a classic cut with narrow leg. And I am loving the material as well, warm and perfect with our cold weather. 

You May Also Like

3 comments

  1. Niii tuus look - megalahedad püksid :) ! x

    ReplyDelete
  2. Hi there colleagues, how is all, and what you wish
    for to say concerning this piece of writing, in my view its really
    amazing for me.

    ReplyDelete