ART & ARTICHOKES

by - January 16, 2018Outfit H&M

Punane on minu garderoobis midagi väga uut. Mulle on alati see värv meeldinud, aga kuidagi sõbraks pole saanud.  Küüntel ja huultel - klassika, kuid see on siiani ka kõik olnud. Kuid nüüd...ma armastan, kuidas see annab nii palju elu ja värskust juurde. 

Eile lõpuks ometi selgus, et ma lähen veebruaris Depeche Mode kontserdile Riiga!!! Piletid on ammu välja müüdud ning sain need läbi oma Riia tuttava, kes kohalikes portaalides surfas ja need mulle leidis.  Ma alguses proovisin ise, aga kohalikud ilmselt pelgasid inglise keelt kõnelevale inimesele neid müüa. Eriti äge on see, et suvel lähme me ka Guns N' Roses'i kontserdile Tallinnas. Oma kahe lemmikbändi esinemisele ühe aasta jooksul. 2018a on juba liigagi hästi alanud!

____________________

I have always loved red, usually on my lips and nails, but didn't own any clothing items or accessories. Until now. I am kind of obsessed with the bright shade and how much life it gives. 

Oh, I am going to the Depeche Mode concert next month in Riga. It was so difficult to get the tickets and I asked some help from my friend in Latvia. Thank you so much Sanita! I can't wait! This summer, I will be attending the Guns N' Roses concert in Tallinn as well, this year is the best so far!

You May Also Like

0 comments