LOVE FROM VIENNA

by - January 04, 2018
Hat Gucci 
Coat Stradivarius 
Pullover Mithio 
Trousers H&M 
Bag YSL 
Shoes Zara 

 Aastavahetuse veetsime Viinis ning see oli imeline kogemus! Linn on tõeliselt ilus, arhitektuur lummav ning kunstimuuseumid igal nurgal. Külastasime mitmeid mõnusaid kohvikuid-restorane ning käisime ka Rubensi näitust vaatamas. Palju oleks veel teha tahtnud, kuid õnneks on Tallinnast Viini otselennud, seega ei välista, et lähiaastatel taaskülastame seda ülimalt kultuurselt linna. 

Muidugi  käisime ka suures brändikaupade külas, kus leiab tõeliselt hea hinnaga kvaliteetseid rõivaid ja aksessuaare. Teadsin kohe, et ei hakka liiga palju ostma, vaid soetan  vaid asjad, mida tõesti vajan. Näiteks Joop! talvejope, CK pesu ja Gucci mütsi, mida ka pildil kannan. Ainuke asi mida mul vaja polnud, oligi see müts, aga see oli nii äge ja ma arvan rohkem põhjuseid ei olegi vaja. Kui kedagi hinnad huvitavad siis jope maksis 269€(enne 700€), müts 125€(mingi hind peal veel 250€, kuid kui netist vaadata, siis taolised oluliselt kallimad).  CK pesu oli ca 50€. 

Nüüd mõnda aega saab täies hoos tööd teha ja korterit ehitada-sisustada! Juba veebruaris põrutame koos lapsega kaheks nädalaks Lõuna Aafrikasse. Saab kindlasti olema põnev! Ilmselt peale seda, saan hakata ka korterist postitusi jagama, sest praegu on seal ainult kips, tolm ja juhtmed.

__________________________________

We spent our NYE in Vienna and we absolutely loved it. It was our first time visiting the city and we are definitely going back. The architecture, cute cafes, art museums and the overall vibe is very cool.

Also we went on a shopping tour in the outlet village, I seriously don't want to buy anything from Estonia anymore.  For example I bought a Joop! chic winter coat for 269€, before it was around 700€. It is a true classic and I will wear it for a long time. The quality is really good. Isn't the Gucci hat cool or what? The one I am wearing I purchased for 125€.  

Now, we are back in Tallinn and planning to work hard and build our apartment. But already in February we are going to South Africa! It is going to be so much fun!

You May Also Like

0 comments