EVERYTHING COUNTS IN LARGE AMOUNTS

by - March 06, 2018

Coat H&M
Jumper thrifted
Jeans Stradivarius
Boots Zara
Bag Stuudio Nahk

Täpselt kaks nädalat tagasi olin Riias Depeche Mode'i kontserdil. Oeh, see oli nii imeline, et tahaks jälle neid näha. Suve lõpuni toimuv tuur on muidugi enamasti väljamüüdud, nii tulebki vist järgmist korda ootama jääda ja seni neid Spotify kaudu nautida. 

Muidu on viimased kaks nädalat möödunud helikiirusel ja äärmiselt väsitavalt. Nimelt kolisime ning tegime viimaseid pingutusi, et enda uute korterisse sisse seada. Pidev pakkimine, koristamine, ehituspoodide külastus, vähe und,  kastide otsas elamine jne. Kuidagi üsna raske on taastuda sellest.  Aga siiski pole kõik veel valmis, miljon asja vaja veel osta, et saaks end päris kodus tunda. Kindlasti on tulemas ka sisustuspostitused, kuid seni võite silma peal hoida mu Instagrami kontol @getrimitt. 

_____________________________

Exactly two weeks a go I was at Depeche Mode concert in Riga. Oh, it was seriously amazing. Would like to see them again soon, but they are mostly sold old everywhere. Have to wait until the next tour, I guess and enjoy them through Spotify meanwhile.

The last two weeks have been crazy hectic. We have been moving, at the same time getting things done at our new apartment. Constant packing, cleaning, unboxing, more cleaning and visits to hardware store. Oh, and very little sleep to say. Everything is just not ready yet, but it will be soon. So I promise loads of interior posts! You can keep an eye on my Instagram account @getrimitt, where I am quite active. 


You May Also Like

1 comments