NEW CRUSH - PIXI by PETRA

by - April 02, 2018

All that girly packaging!


Palette born in collaboration with Dulce Candy..Look at those shades!My absolute favourite! Glow Mist!


Tegelikult PIXI pole üldse uus bränd meie turul, aga ma lihtsalt pole neist ise varem kirjutanud. Kusagil aastake tagasi, kui Pixi Kaubamajja müügile tuli, sain mõningaid nende tooteid katsetada. Ning sellest ajast saati,  kasutan ja ostan ühte nende toodet ikka ja jälle. Ja seda juhtub väga harva, kui olen mõnele tootele lojaalne. Valik on lihtsalt nii suur.

Kuid milline on minu lemmiktoode?

Selleks on Pixi Skintreats Glow Mist argaania- ja propoliiniõliga. Täiesti asendamatu näiteks enne meiki või lihtsalt päevadel, kui pole aega väga pikalt nägu kreemitada-õlitada-maskitada. Kiirelt kaks sussu värskendavat ja sära andvat näospreid ja valmis ma olengi.  Mingitel päevadel ma nö ei viitsi lihtsalt käsi määrida ja selline imetoode pudelis on lihtsalt super. Lõhn on mahe ja koostiselt on kerge ning mitte liiga õline

Teine lemmik ja täiesti uus avastus oli Pixi  ja Dulce Candy koostöös sündinud palett. Minul on palett toonis Cafe con Dulce. Värvid on igapäevased ja koostiselt üsna kreemjad. Hästi lihtne hajutada ja väga kiirelt saab kena silmameigi. Tõsiselt soovitan, kui keegi otsib kerge säraga lihtsalt kasutatavaid värve.

Tean, et väga paljude teiste blogijate lemmiktoode on Pixi Rose Tonic ning sellepärast tahtsin ka seda väga proovida. Olin lugenud, et see teeb juba peale 3-päevast kasutamist näonäha värskemaks,  siledamaks ning üldiselt klaarimaks. Soovitatakse ka aknega inimestele.  Kuna mul on loomulikult hea nahk, siis kontrast nii suur ei olnud, kuid siiski on mõnus toonik hea lõhnaga.

Mulle on tõsiselt hakanud meeldima näopesugeelid. Nii lihtne ja kiire viis saada nägu kiirelt mustusest puhtaks. Pixi Rose Cream Cleanser on kerge roosilõhnaga niisutav ja puhastav toode. Koos roositoonikuga kasutades on nägu klaar ning kuidagi eriliselt pehme. Väga meeldib just neid kahte toodet koos kasutada.

Pixi Jasmine Oil blend. Tänaseks päevaks on mul kapis juba kümneid õlisid ning tunnen, et nahk vajaks tegelikult õlidest pausi ja pigem kergemaid kreeme. Seega ma pole ilmselt hetkel parim inimene sellest õlist rääkima. Kuid lõhn ja koostis on jällegi mõnus ja kerge. Aasta tagasi kasutasin Pixi Rose Oili ning samuti väga meeldis.

Minu meigikotis on nüüdseks Pixi Liquid Fairy Lights toonis SunRay. Mingil põhjusel ei olnud mul ühtegi sellist glitteriga geeljat lauvärvi. Jällegi on seda väga lihtne kasutada ning hõlpsasti saab meigi muuta pidulikuks.

__________________________________

Beauty product brand PIXI has been in our Estonian market for about an year and I got some goodies to test back then. Since then, I have been using one of their products every day. Being loyal to a specific product is something that rarely happens lately. There is SO many new brands and great products to try out. But what's the product I am talking about?

My ultimate favourite is the Pixi Glow Mist with argan and propolis oil. It's an absolutely irreplaceable product before make-up, or during the days I don't have enough time to apply serums, creams, oils properly. 

Another favorite and completely new discovery was the palette born in collaboration with Pix and Dulce Candy. The palette is called Cafe con Dulce. Colors are perfect for everyday or party,  and consistency is quite creamy.  It's  very simple to get a nice eye make-up with this palette.. Seriously, if someone is looking for easy-to-use colors with a light glow, here it is!

I know that many other bloggers favorite product is the Pixi Rose Tonic, and that's why I wanted to try it so bad. I've read that after 3 days of use, skin will look more fresh, smoother and clear. It is also recommended for people with acne. Since I have a good skin, the contrast was not that great, but it is a nice tonic with a great smell.

 A year ago I used Pixi Rose Oil and I liked it a lot. It had a really nice consistency and a delicate rose smell.  This time I tested the Jasmine Oil blend.  Actually, I have been using oils too much lately and I feel, that my skin needs a small break. I should rather use light creams. Probably not the best person to review oils at the moment :). 

My makeup kit now has  Pixi Liquid Fairy Lights in SunRay shade. For some reason, I did not have any glitter gel eyelid gel. Again, it's very easy to use and quick way to look your make-up more festive. 

You May Also Like

0 comments