WELCOME TO MY KITCHEN

by - April 25, 2018


Mõned ütlevad, et mu kodu on tühi ja isikupäratu, kuid minu jaoks on see koht, kus mu silmad puhkavad ning puudub üleliigne kola. Oluliselt kergem on hingata ning tunnen, kuidas energia liigub hoopis teises suunas, kui varem. Pigem tunnen vajadust rohkem potitaimi koju muretseda. 

Minu jaoks oli vannitoa ja köögi planeerimine kõige tähtsam ning mul oli üsna kindel visioon. Korteri algset planeeringut vaadates tundus loogiline, et liigutame köögi teise korteri otsa. Nii saime teha magamistoad pisemad ning vaatega sisehoovi. Avatud elutuba, köök, koridor üks suur ruum. Paljud, kes meile külla tulevad arvavad, et meil on oluliselt rohkem ruutmeetreid. Parim pakkumine oli 80 ruutu, tegeliku 62 asemel. Hihi!

Teadsin, et meile tuleb väga minimalistlik nö one wall kitchen ning täisintegreeritud tehnikaga. Garderoobid ning köök on meil kodus ainukesed, mis lastud teha eritellimusel. Kapid kindlasti laeni välja, et ei jääks ruumi tolmu ja kola kappide peale hakata koguma. Köögi värvi osas alguses valisin helehalli ja valge vahel, kuid tooniks jäi siiski nö maalrivalge.   Tasapinda alguses tahtsin kindlasti kivi, kuid kui nägin ühel näidisköögil musta tekstuurset melamiini, siis valik oli tehtud. Õnneks leidus ka hallikat versiooni. Üldiselt melamiin näeb ja jätab üsna odava mulje, kuid see täiesti üllatas ka mind. Lisaks hind on kordades soodsam! Kogu tehnika valisin Electroluxi. Köögisein on spetsiaalne värv, mida on lihtne puhastada ja näeb kena välja. Ma olen väga õnnelik meie köögi üle ning tõesti on lust seal süüa teha! 

Paljud küsivad ka, mis põrand meil kodus maas on. Tegemist on värvitud saareparketiga!
______________________________

Some say, that my minimalist home is empty with no character. But for me, it is a place where my eyes can rest. I can feel, how the energy is moving towards a different, better direction.

Bathroom and kitchen were very special rooms for me to decorate and plan. Let's say, I had a very clear vision. We reconstructed the apartment a lot. We have a open living room with kitchen and hallway. Same time, the bedroom are very small. A lot of people think we have a lot more squaremeters. The best offer is 80m2, instead of the actual 62m2.

I wanted everything to be very minimalistic, as well the kitchen. We have a simple white one wall kitchen with integrated Electrolux appliances. The back wall of the kitchen is a special colour and it so easy to clean it. I am just so happy how it turned out and it's just perfect!

You May Also Like

5 comments

 1. Minu arust on niiiii äge mängida sellises ruumis erinevate detailidega, mis annavad värvi ja põnevust! :) Väga ilus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma kindlasti hakkan mängima erinevate aksessuaaridega. Valgega on seda õnneks nii lihtne teha :)

   Delete
 2. Kes on köögimööbli valmistaja? Nii ilus :)

  ReplyDelete