DINNER AT PIZZANAUT

by - May 09, 2018
Eelmisel nädalal kutsus mind külla äsja avatud restoran Pizzanaut. Ma ei olnud sellest kohast midagi varem kuulnud ning natuke oli eelarvamus. Aga kui nende toidupilte vaatasin, siis tundus, et toit on kvaliteetne ja koht väärib külastamist. Seadsime sõbrannaga sammud Roseni 13 ning võin öelda, et olime mõlemad üsna üllatunud.

Sisekujundus oli trendikas ning ruum avar. Esimene mõte oli, et siin oleks äge suurt sünnipäeva või mõnda muud üritust korraldada. Kiirelt toodi lauda menüüd ning esmapilgul tundus valik olevat üsna väike. Otsustasime alustada õhtut oma lemmikkokteilidega ehk gin and tonicutega ning kuna džinnivalik oli hea, siis lasime teenindajal meid üllatada. Valituks osutus Monkey 47, mis oli täpselt see, mida me ise oleks valinud.

Toiduvaliku tegime kiirelt. Nendeks osutusid Frutti di Mare pitsa ja tänavatoidu sektsioonist Teriyaki lõhe. Kripeldama jäid natuke need ravioolid, sest mu sõbranna ei söö seeni.  Kuna ma einestan üsna palju väljas, siis mind on keeruline üllatada. Aga nii uskumatu see poleks, siis see tänavatoidu lõhe osutus üle pika aja üheks parimaks roaks. Seal sees olid mitmed mu lemmikud toiduained nagu kinoa ning kreemine avokaado. Pitsa oli jällegi üle ootuste ning võiks öelda, et isegi hõrk. Kui tavaliselt pannakse Eestis pitsale külmutatud mereannisegu, siis oli tunda, et nende pitsa peal on värsked annid. Näiteks kalmaar on enamasti nagu kummirõngas, kuid seal  oli see pehme ja maitsev. Me hiljem veel tegime komplimendi, et kui hea see pitsa ikka oli, siis saime vastuseks, et kokad käisid Firenzes teadmisi omandamas.  Pearoad kadusid laualt helikiirusel. Neid kahte toitu võiks ma veel ja veel süüa!

Tavaliselt ma suudan kõhu nii täis süüa, et magustoiduni  ei jõua. Kuid valikud tundusid ahvatlevad ning tegime proovi. Mascarpone-šokolaadi tort oli mõõdukalt magus ning kergem, kui pildilt tundub, hehe! Kosmo Wou vahvli juures meeldisid karamellised garneeringud ja jäätis. Ma kõige suurem vahvlisõber tegelikult pole, millegipärast see näeb alati parem välja, kui maitseb. Näiteks isegi topsijäätisel jätan selle vahvliosa söömata. Kui millegi kallal üldse nuriseda, siis restorani tualett vajaks värskendamist. Mitte, et sellel midagi viga oleks, aga selle kallal pole eriti vaeva nähtud.

Aga kokkuvõttes, olime tõesti väga üllatunud. Mereandidega pitsat ja Teriyaki lõhet sööks veel ja veel! Kahju, et nad Wolt äpis ei ole.

_________________________________________

Last week, I was invited to visit the newly opened Pizzanaut restaurant.   I looked at their food pictures and the place really seemed worth visiting. Everything just looked delicious!  We headed to Roseni 13, Tallinn with my friend, and I must say, we were rather surprised. 

The interior was trendy and the restaurant itself spacious. We decided to start the evening with our favorite cocktails - gin & tonic with Monkey 47 gin. We made food choices quite quickly. Teriyaki salmon and Frutti di Mare pizza. We enjoyed our drinks and in 20 minutes our dishes arrived. They were just amazing. Fresh and delicious. The salmon salad contained one of my favourite ingredients like quinoa and avocado cream. The pizza was soft, yet crispy. The seafood was high quality and perfectly cooked.  We ate everything really fast, hehe! 

We went for the desserts as well and we chose the mascarpone-chocolate cake and waffles. They were nice and yummy. But the main courses topped everything. It's such a pity they don't deliver food at home yet.  But I am definitely going back!


You May Also Like

2 comments

  1. Terima kasih telah membagikan artikel informatif ini di sini. Saya suka cara Anda untuk mengekspresikan pandangan Anda di artikel ini tentang PIZZANAUT. Jika Anda tertarik untuk mengetahui lebih jauh tentang distributor nugget, kunjungi eatjoy.co.id

    ReplyDelete
  2. Thanks for sharing these delicious foods here. I liked all the pictures that you have shared. If anyone looking for the Best Restaurants In Queensland Online, Visit helloqld.com

    ReplyDelete