TESTING SUPERMOOD

by - June 06, 2018Ma arvan, et paljud iluhuvilised on kuulnud või juba ka katsetanud Soome holistilise brändi Supermood tooteid. Mina sain katsetamiseks kolm toodet, millest teile nüüd ka lähemalt räägin. Nagu ikka, alustan oma kõige lemmikumast. 

Youth Glow Radiance Oil ehk noorusliku sära õli. Ma olen tõesti suur näoõlide fänn ning mul on hetkel kasutuses vist 6!!!! erinevat. Praegu aga kõige rohkem just Supermoodi oma. Pakend on imeilus, lõhn meeldiv ning pipett on natuke kaldus. Huvitav ja tegelikult kasulik detail. Koostiselt on ta pisut erinev, kuid teised. Selline peenem, kui nii võib öelda?  Ma olen seda viimasel ajal meigi alla pannud ning jääbki selline hästi glowy. 15ml pudel on ka hea suurusega.

Egoboost gentle foam wash koos chaga seenega. Lõhn jällegi ülimeeldiv. Mida looduslikum, seda parem ja huvitavam. Koostis on hästi kerge, õrn ja ei ole selline seebine. Sobilik tundlikule nahale. Ma ise tegelikult eelistan pisut intensiivsemaid pesuvahte. Chaga seen teeb vahu pisut pruunikaks, kuid see on täiesti normaalne.

The perfect day cream ehk päevakreem. See näokreem on mentooli ja chaga seenega. Nägu hakkab hiljem kergelt õhetama, seega ei ole soovituslik kreemi liiga silmade lähedale panna. Nagu mul see juhtus. Pakend jällegi imeilus ning lõhn lihtne ja värskendav. Ma arvan, et see on hea kreem just suvel kandmiseks. Kuna koostis on üsna kerge ja ei ole liiga õline-rasvane. Kuna olen suur õlide fänn ning nahk üsna kuiv, siis panin alguses seda päevakreemi ning hiljem lisasin veel Youth Glo Radiance õli.

____________________________________

I am pretty sure, that you have heard or already tested the Finnish holistic brand Supermood products. I got three products for testing, which I'll tell you more about now. As usual, I start with my most favorite.

Youth Glow Radiance Oil.  I'm really a big fan of facial oils, and at the moment I am using 6 !!!! different ones. The package is amazing, the smell is pleasant and the pipette is slightly sloping. Interesting and in fact useful detail. The structure of the oil is quite delicate, which I really like. Oh, and a 15ml bottle is also good in size. Not too big. 

Egoboost gentle foam wash with chaga mushroom. The smell is again delightful, I really love the smell of natural products. The structure is very light, delicate and it is not soapy, as many other foam washes are. Suitable for sensitive skin. I actually prefer somewhat more intensive foams. The chaga makes the foam brownish, but it is completely normal.

The perfect day cream. This facial cream is with menthol and chaga fungus. The face begins to lightly soak afterwards, so it is not recommended to place the cream too close to the eyes. As i did it. The package is again wonderful and the smell is simple and refreshing. I think it's a good cream  for the summer. Because the texture is quite light and not too oily. Because I am a big fan of oils and my skin is fairly dry, I first put this day cream on, and later I add some  Youth Glo Radiance oil. For me, a perfect match :)

You May Also Like

0 comments