THE COLDER DAYS

by - June 11, 2018Denim coat Iris Janvier 
Bag Stuudio Nahk 
Knit H&M
 Trousers Monton 
Shoes NS King 

 Minu viimased nädalad on olnud mõnusalt töökad ja meeleolukad. Palju uusi projekte, toredaid inimesi ning trenni tegemist. Kuidagi hästi hea ja meeldiv periood elus. Ostsime vahepeal ka uue auto ning olen saanud enda sõiduoskusi kõvasti lihvida. Nii kummaline, aga uue korraliku auto roolis tunnen end oluliselt turvalisemalt ja ka enesekindlamalt. 

Üheks uueks projektiks ongi Iris Janvier, kellega koostöös hakkan teieni tooma hooaja kohaseid ja igapäevaseid komplekte. Eesmärgiga näidata, et kui lihtne ja äge on kanda kohaliku moelooja riideid. 

Märkamatult oli meil nädal aega üsna jahe ning seetõttu sai välja otsitud soojemad riided. Mille vastu vahelduseks mul ei olnud tegelikult mitte midagi.  Välja sai otsitud sätendavad sokid(mis on muideks mu suured lemmikud ja mul on neid igas värvitoonis) ning meriino kampsun. Peale viskasin natuke  rebel muljega Iris Janvieri trentškoti. Mida on muideks väga lihtne kanda nii kontsade, valgete tossude või kasvõi kleidiga. Sellised multifunktsionaased esemed on iga garderoobi alustala. Kellele siis ei meeldi see, et üks jakk sobib reaalselt iga asjaga riidekapis?

__________________________________

My last few weeks have been very busy, yet fun and exciting. Lots of new projects, new people and training in the gym. I'm really having an amazing time in my life right now.  We also bought a new car, so my driving skills have become so much better. So strange, but with the new decent car, I feel much safer and more confident while driving.

Talking about the new projects in my life. One of them is Iris Janvier, with whom I will bring you seasonal and everyday outfits. We will be showing how easy and cool is to wear a local fashion designer's clothes.

Last week was seriously cold and windy. Nice for a change, actually. I loved wearing my merino knit and sparkling socks(I'm addicted to these).  The hoghlight of my outfit was a denim Iris Janvier trenc, with a rebel vibe. Such multifunctional items are the foundation of every wardrobe. The trench really goes with everything from heels to white trainers and dresses.  

You May Also Like

0 comments