WEEKEND IN HEDON SPA, PÄRNU

by - June 06, 2018Mai lõpunädalal kutsus mind külla Pärnu rannas asetsev Hedon Spa & Hotell. Ma olen läbi käinud enamasti kõik kohalikud spaahotellid, seega mul oli päris hea võrdlusmoment. Aga seda ma võin öelda, et Hedon on täiesti omast klassist ning oluliselt erilisem ja omanäolisem. Suurt rolli mängib kindlasti ka see, et nende hoones asus kunagi mudaravila. See uusklassitsistlik maja ehitati algselt 1838 ning säilinud on väga palju. See kõik annab interjöörile väga palju juurde ning eristabki suuresti teistest sarnastest hotellidest. Kohati isegi on selline butiikhotelli tunnetus.

Kõigepealt asume toa juurde. Meil oli merevaatega tuba, see andis uskumatult palju juurde ning ma olen üsna kurb olnud, kui vaade oleks näiteks parklale olnud. Tuba ise oli beežides toonides. Ma üldiselt vihkan seda värvi, eriti just sisekujunduses. Aga üllataval kombel mõjus see tuba just rahustavalt ja kuidagi väga naturaalselt ja looduslähedaselt. Voodikate oli KOOS Disaini linane mudel. Mul on endal nende köögirätikuud, seega oli see tore äratundmisrõõm. 

Minu lemmikuks osaks kogu kogemuse juures oli minu hoolitsus, milleks oli hammami rituaal + detox mähis. Kui te seda hotelli peaksite kunagi külastama, siis KINDLASTI võtke mõni hoolitsus, Luban, et sellist kogemust te mujalt Eestist ei saa. Alguses suundusin mõnusa rahustava muusikaga lebotoolidega ooteruumi, kus mind mõne aja pärast nimepidi kutsuti. Hoolitsuse ruum koosnes eesruumist, hammami saunast ning kolmas oli ruum, kus lõpuks mähist tehti.  Pean mainima, et sisekujundus ja detailid olid väga paigas ja sobisid imehästi kokku. Ruumis oli värskendamiseks vesi, rätikud ning küsimise peale toodi mulle ka vahendid, et saaksin meigi maha võtta. Peale hoolitsust suunati mind soojendavate lampide alla, kus pakuti teed, sai ajakirju lugeda ning lihtsalt aega maha võtta. Sealjuures oli kogu personali teenindus ülimalt meeldiv ja super. Keegi kes selle eest vastutab, teeb väga head tööd.

Külastasime ka õues asuvat basseini ning vaikset spaad. Vaiksesse spaasse anti meile kaasa kotitäis erinvaid Cinqe Mondes'i tooteid, kus me siis saime nendega erinevaid protseduure teha. Käisime veel saunades ja erinevates basseinides.  Üldse ei osanud oodata sellist kontseptsiooni. Väga lahe ja pole midagi sellist varem kusagil näinud. 

Suurema osa oma nädalavahetuse veetsime me tegelikult merevaatega Hedoni terrassil. Ilm oli imeline ja kuna meil olid ka sõbrad Tallinnast kohal, siis see oli ideaalne koht, kus koos suve nautida. Seega, kui soovite ägedat ja pisut teistmoodi spa kogemust, siis Hedon on väga eriline valik! Ning kindlasti võtke ka mõni hoolitsus, sest see on tõesti seda väärt!You May Also Like

0 comments