REVIEW OF #IBK2018 products

by - July 10, 2018

Ilublogijate 2018 kokkutulekust on nüüdseks juba mitu kuud möödas, kuid nüüd ongi õige aeg kirjutada toodetest lähemalt.  Kuna asju oli kotis VÄGA palju, siis tegin kohe valiku, mida hakkan ise testima. Nendeks osutusid siis tooted, mida oli mul parajasti vaja, või lihtsalt uued põnevad brändid. Pildile ei jõudnud Smushie tuubis olevad smuutid, sest need sõime kohe ära. Ja väga-väga head olid. Lemmik oli kinoaga. Aga nüüd toodetest lähemalt.

It has been months, since the local beauty bloggers event, I have been testing some new products for a while now. I guess now is the right time to review some goodies! One products that is left out, is the Smushie smoothies in tubes. My favourites were the one with quinoa. 
 Sandrele Beauty mustika-suhkru kehakoorija. Mul ei olnud sellel hetkel ühtegi koorijat ning tõesti oli vaja midagi. Minu jaoks on lõhn liiga magus ning niiskusega kokku puutudes muutus kiirelt kogu mass tahkeks. St, et ei saanud rohkem kasutada. Seetõttu eelistan rohkem geelijaid koorijaid.

Sandrelle Beauty blueberry bodyscrub. I really needed a new scrub and it was perfect. The smell was way too sweet for me. With humidity the sugar mass turned solid, so I was not able to use it. I prefer gel type scrubs usually. 
 Yummikommid orgaanilised kommid. Olen neid eelnevalt ostnud ning ostan veel. Üks väheseid puhtaid komme meie turul. Hind on küll oluliselt kõrgem, kuid seda väärt. Neid pole ka kahju näiteks lapsele anda. Seega soovitan väga, kes neid veel proovinud pole.

Yummy organic candies are delicious! I will definitely buy them again and again. One of the few pure sweet products on our market. The price is higher, but worth it. Perfect for kids and highly recommended. 
 Lemongrass House šampoon ning palsam juustele. Minitooted on ideaalsed näiteks reisile kaasa võtmiseks või trennikotti. Minul nad just trennikotti kohe lendasidki. Lõhnavad mõnusalt ja mahedalt, aga ise uuesti ei ostaks. Mulle meeldib, kui šampoon teeb juuksed kohevaks, aga siin seda efekti ei näinud kahjuks. Aga lõpuni kasutasin ära ikka! Ning hetkel täidan pudeleid teiste toodetega.

Lemongrass shampoo and conditioner. Mini products are perfect for travelling and gym bags. I used them after gym. They smell mild and good, but overall my hair did not like the products. They were neutral, but nothing impressive. I re-fill the bottles now. 
 Signe Seebid Lavendel kristalldeodorant. Ka see toode leidis kiirelt koha mu trennikotis. Pudel on väike, seega kaasas kanda lihtne. Lõhn on kerge lavendel ning üldiselt toode meeldib. Kuidagi väga värskendav. Seda võiks veel osta küll.

Signe Seebid Lavendel crystal deodorant. This is also perfect for a gym bag. The size is small and easy to carry. It smells amazing and I like it a lot. Very refreshing!
 PIXI sära andev Mud Cleanser ja Glow Tonic. Selle brändi vaimustust olen siin blogis ka varem jaganud. Jällegi pole midagi halba öelda. Glow Tonic on üks parimaid ning soovitan proovida kõigil. Mudamaske on meil turul väga palju, kuid see konkreetne on selline üsna neutraalne ning kasutan seda tavaliselt reisil olles.

I have talked about PIXI before and overall I love the brand. Glow Tonic is one of the best tonics out there. The Mud Cleanser was neutral and nothing  too special.
 Ka LUMI toodetest olen varem kirjutanud. Nende kasevesi väga meeldib. Aga see näokreem väga  muljet ei avaldanud mingil põhjusel ning ise ei ostaks. Lõhn on selle eest mahe ja murune.

I have talked about LUMI before. I love-love their birch water. But this product didn't impress much. The smell is lovely and mild... and a bit reminds me grass. In a good way!
 BARR näoõli andsin küll emale, sest mul on endal neid väga palju. Kuid see ei tähenda, et ma seda ei kasuta. Iga kord Pärnus käies määrin just seda endale näole. Väga hea õli on. Koostis on siidine ning soovitan! Kehaõli ei ole veel kasutanud, sest ma ei regulaarne  keha kreemitaja-õlitaja.

I actually gave the BARR face oil to my mom, but I still use it when I'm visiting. I really love it! It smells nice and the texture is silky. I haven't tried the body oil...because I'm just not a regular body oil-butter type of person.

You May Also Like

1 comments

  1. Hello from a human being. Just wanted to let you know it's not only bots who visit your blog :D Enjoy your holiday!

    ReplyDelete