STEPPING INTO FALL

by - August 29, 2018
Dress, belt, earrings IVO NIKKOLO 

 Õues valitseb juba üsna sügisene meeleolu, kuid sellel pildistamisel oli ilm hoopis vastupidine. Õues oli 32 kraadi sooja ning loomulik highlighter töötas täiel võimsusel. 

Augusti lõpus, kui paljud jagasid häid uudiseid saabuva hooaja kohta, kes alustas kooliteed, uus töö jne. Tekkis mul mõte, et aga mida minu sügis toob? Ma tahan ka midagi põnevat! Eneseareng on minu ja ma arvan, et kõiki jaoks tähtis. Uued oskused, uued teadmised innustavad ja viivad edasi. Oma aega ma hetkel ülikoolile kulutada ei tahaks. Pikk protsess paberi pärast ja elumuutvat eriala silmapiiril pole.  Okei, ma siis harin end kursuste abil. Hetkel registreerisin end sisekujundusele ning järgmisena mõtlen jumestusele ja relvaloale. Põnev ning elagu uued algused!

_______________________________

You can already feel the Fall vibes outside, but the weather was totally the opposite while shooting these pictures. 

In the end of August, people usually share news about the upcoming season, who has a new job or is attending school again. But what about my September? I want something new exciting in my life. Self development it is important.  Skills and knowledge carry us forward. I am not interested in attending university again. Long process for some paper and I don't have a life changing speciality in sight. Alright, I decided to take some short courses. At the moment, I enrolled to interior design course. Thinking about signing up for make-up and weapon permit next. We'll see! Exciting and for the next beginnings!

You May Also Like

7 comments

 1. Eestis on kombeks arvata, et kui teed kellelegi komplimendi, siis kindlasti poed. Mul pole põhjust pugeda, kuid pean mainima, et Sinu Instastoorid on puhta joonega ja mõeldud läbi. Lisaks kehastad sa blogimaailmas sõltumatult seksikat naist, kes teab, mis talle on parim.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma tegelikult püüan jälgida üht reeglit, kus teen igale inimesele komplimendi, kellega suhtlen päeva jooksul. Alati see küll ei õnnestu...:D

   Delete
 2. Wow! Relvaluba! Ootamatu, aga samas väga vinge valik. Ja kleit meeldib mulle ka väga - praktilisi varrukatega kleite ei ole kapis kunagi liiga palju.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Penelope, meie kliimas asendamatud :)

   Delete
 3. Kuidas sa alati nii high-fashion välja näed? Ja ülimalt äge outfit!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh Elisabeth :) Mul on omad ''reeglid'' mida jälgin :)

   Delete
 4. You look so pretty in this dress i just have no words for you girl.!
  Regards.! Coupons and Codes

  ReplyDelete