THE EASY LIVING

by - August 01, 2018


Dress Ivo Nikkolo
Sunglasses Celine
Shoes H&M


Milline troopika! Ja ma arvan, et me kõik igatseme natukene jahedat briisi. Lisaks, mul ei ole enam midagi selga panna. Kapis domineerivad teksad ja kampsunid. Lühikesei ja nappe riideid on kapis üsna vähe, sest neid saab enamasti kanda korra aastas soojamaa reisil. Niisiis olengi teinud pisut ostlemist ning mõnusaid-hingavaid linaseid ja puuvillaseid esemeid kappi juurde soetanud, 

Etteruttavalt piilume nüüd järgnevate postituste ja ka käesolevaga Ivo Nikkolo pre-fall kollektsiooni. See sametiste täppidega kleidike on samal ajal pisut vallatu, kuid äärmiselt praktiline. Lustakas detail on pärlitest kraenööbid. Nii lihtne ja ilus. 

________________________________

Oh, the tropics! I am sure, that we all miss the cool breeze. Also, there's nothing to wear! I have ran out of summer clothes...jeans and knits are dominating my closet. As we don't have that kind of heath waves here often(the last one was 50 years ago). So I have done a little bit of shopping and purchased some linen and cotton items.

Let's peek into Ivo Nikkolo pre-fall collection with this and the upcoming post. This dress with velvet polka dots is playful and practical at the same time. I love the pearl detail as buttons. Simple, yet beautiful. 

You May Also Like

0 comments