HOW DID I LOST 1CM OFF MY HIPS(while laying down)

by - October 03, 2018

Vahet pole, kas oled peenike või pisut korpulentsem, tselluliit seda ei küsi. Niisiis olengi mina juba teismelisest saati sellega võidelnud. Okei, võidelnud on ehk natuke vale sõna, sest ma ei ole väga palju teinud, et ta kaoks. Teatud perioodidel küll mõelnud sellele, rohkem tähelepanu pööranud toitumisele ja trennile. 

Õigem oleks öelda, et ma olen leppinud olukorraga ning ma ju tean, et paljusid naisi kimbutab sama probleem. Kusjuures, kõige siledamad olid mu tuharad peale imetamist. Sellest imelisest perioodist on mul olemas ka veel blogipildid.

Aga vahel ma ikka taasavastan selle apelsinikoorenaha ja vaatan, kui kole see ikka on. Siis ma tavaliselt hakkan aktiivsemalt jooksmas käima ning paar paar korda olen läbi teinud ka LPG massaaži. Peale selle, et ta silub tselluliiti, lõõgastab ta samamoodi nagu tavaline massaaž. Hiljem on mõnusalt unine ja zen meeleolu. 

Üks asi, millest ma olen paari viimase aasta jooksul aru saanud, et ennast peab laskma poputada. Erinevad protseduurid ning hoolitsused on selleks ideaalsed. Niisiis käisingi mina paari viimase nädala jooksul nii Decus Clinicus LPG massaažis, kui ka Slender kehamähises. Nad on täiesti erinevad. LPG mõjutab nahaaluskude, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Slender Life kehamähises kreemitatakse probleemsed piirkonnad ning pannakse kilekotti vaakumisse. Mähis viib kehast välja toksiine ning keha on siledam ning välimuselt rohkem trimmis. Mähis võib kaotada kuni 1,5kg juba samal päeval. 

Kui rääkida tulemustest, siis mul kadus peale protseduure puusadelt 1cm. Minu kogemus oli väga positiivne. Näiteks eelmises kohas, kus käisin LPG-d tegemas, ei mõõtnud mind keegi. APelsinikoorenahk on märgatavalt siledam. Inimesed, kellel rasvaprotsent suurem, on ka tulemused nähtavamad.  Kui oleks iga kuu paarsada eurot üle, käiks iga nädal mõnes hoolitsuses. Aeg iseendale on omaette väärtus!

Kõigil, kes soovivad Decus Clinicut külastada, saan jagada aga sooduskoodi GETRI, mis annab lausa 30% kõikidelt teenustelt alla. 

______________________________________________

The story is endless between women and cellulite. I have been struggling with since my teenage years. For now, I have accepted the fact and not thinking about it too much. I have learned to live with it, but still feel sometimes a bit ashamed. 

The cellulite on my body is situated on my thighs. The best they have looked was just after I finished breastfeeding. Happily, I have some pictures from that amazing period in my life. 

Recently, I visited Decus clinic for LPG massage and Slender Life wrap, to see and feel, how it can affect my cellulite. I ended up losing 1cm from my hips, which is not a bad result, as I have low fat percentage. My body feels more toned and tight. 

Everybody who is interested in visiting Decuc Clinic, with code GETRI you can get 30% off from every procedure. Not a bad deal, huh :)?

You May Also Like

1 comments