WHEN IS THE RIGHT TIME TO FIGHT AGAINST WRINKLES?

by - October 31, 2018


Kas teadsid, et kollageeni tootmine hakkab kehas vähenema juba kahekümnendate alguses? Seega juba siis on mõistlik alustada naha korrapärase hoolduse ja niisutusega. Muidugi ei saa me üle ega ümber seerumitest, mis on tõelised imerelvad.  Kuid kas oled kunagi mõelnud, et miks üldse me seerumeid vajame?


Seerumid on väga võimsad ning aitavad taastada naha nooruslikkust, sära ning siluvad kortse. Lisaks koosnevad seerumid väiksematest molekulidest ning nii viivad nad toitained sügavamatesse nahakihtidesse.

Kui tihti peaks kasutama?

Kui pisut uurida, siis leiab erinevaid arvamusi. Mõni ekspert on veendunud, et seerumeid tuleks kanda näole kuuridena, sest muidu harjub nahk liiga ära ning mõju ei ole enam nii nähtav. Kuid on ka neid, kes on veendunud, et seerum peaks kuuluma argipäeva rutiini. Näiteks veatu ja värske jume poolest tuntud jaapanlannad kasutavad seda toodet igapäevaselt.

Isiklikult võin öelda, et kasutan seerumit tavaliselt 1-2x päevas. Kuid on ka neid päevi, mil tunnen, et tahan lihtsalt näo puhtaks teha ja peale kanda kerget kreemi. Ka see on sobiv, enda sisetunnet peab usaldama.

Mina sain testimiseks sellise uue põneva ja võimsa toote nagu Eucerin Hylaron-Filler Night Peeling and Serum.

Tegemist on siis kahekambrilise süsteemiga, kus ühes on koorija ja teises seerum, mis on mõeldud kasutamiseks õhtuti. Kuid miks just õhtuti? Öösel omastab meie nahk aineid paremini ning  ning uueneb. Päeval tegeleb kaitsmisega. Esmalt tuleb muidugi nägu korralikult puhastada. Seejärel käeseljal kokku segada. Kanda näole ning oodata pisut kui toode on imendunud. Alles siis kasutada öökreemi. Lisaks näole, puhastan mina alati ka kaela ja dekoltee. Ning muidugi alati niisutan!

Ning üks nipp veel! Sain seda konkreetselt omal nahal tunda, kui panin kreeme ja seerumeid esialgu ainult vasakule käeseljale. Üsna pea oli vasak käeselg siledam ja ilusam. Seega tasub ka paremale käeseljale toodet kanda.

Räägin natuke lähemalt ka sellest kahekambri süsteemist, sest ka see jäi esmapilgul mulle segaseks. Pakendis on reaalselt kaks sellist eraldi toru, kus sees on kaks eraldi toodet. Esimeses kambris on 15ml erinevaid koorivaid happeid nagu nt AHA bioaktiivne glütsiin-saponiin. Teises kambris aga 15ml suure molekulmassiga hüaluroonhape ja lisaks ka väikese massiga hüaluroonhape. Põhjus, miks nad eraldi on see, et hüaloroonhape vajab toimeainet glütsiin-saponiin, mis ergutab meie enda nahas hüalarooni teket. Nad ei sobi koos hoidmiseks. 

Mis meeldis? Tõesti meeldib, et ühes 30ml tootes on nii palju tõhusaid aineid naha hooldamiseks. Kui uurida mõnda teist seerumit, siis võimsaid koostisosi on pigem vähem. Koostis on mõnusalt kreemjas, mulle väga vesised seerumid ei meeldi. Nägu on nähtavalt klaarim ning värskem. Ning hõbedane pakend on samuti väga meeldmööda.

Mis ei meeldinud? Kui millegi kallal norida, siis lõhn. Ma olen väga-väga lõhnatundlik inimene. Ma ei armasta kanda parfüümi ning mulle ei meeldi isegi toidulõhn kodus või avalikus kohas. Rääkimata ka näiteks toidupoe pesupulbritest. Tooteid eelistan lõhnatuid, või siis väga loodusliku aroomiga. Seerumi lõhn on õrnalt magus, kuid enamik inimesi ei paneks seda ilmselt tähelegi.

Lisaks mainin veel ära, et toode on päikesetundlik. Seega tuleks kindlasti kanda näol päikesekaitset. PS! Näonahka tuleks kaitsta ka päikese eest igapäevaselt. Minu BB kreem on ise juba 15 spf-ga, kuid tegelikult soovitatakse kanda 30 spf. Ideaalis tahaks leida kerge koostisega spreid, mida hõlpsasti saaks näole kanda. Kui kellegil on soovitusi, siis kuulan!

Toodet müüakse apteekides, seega kellel huvi, minge proovige käele ning tunnete üsna kohe, et käsi on oluliselt siidisem!

__________________________________________________________________

Did you know that collagen production will begin to fall in the body in the early  twenties? Therefore, it is logical to with regular skin care. We have to talk about serums, because they truly are miraculous products. 

Serums are very powerful and help restore youthfulness of the skin, smooth the wrinkles. In addition, the serums consist of smaller molecules, and so they bring nutrients to deeper layers of the skin.

How often should you use?

If you examine a little bit, you will find different opinions. Some experts are convinced that serums should be applied on face with intervalls, otherwise the skin will get used to it the effects will no longer be that visible. But there are also those, who are convinced that the serum should belong to the daily routine. For example, japanese women, who are known to have  youthful skin are using serums on a daily basis.

Personally, I use serum 1-2x daily. But sometimes I just wanted clean my face and use a light cream. This is also fine, you just have to trust yourself.

I have been testing out this powerful product from Eucerin and it is called Hylaron-Filler Night Peeling and Serum. It's a bit different from other serums, so I will introduce it to you:

This is a two-chamber system for using in the evening. But why in the evenings? At night, our skin absorbs nutrients and renews. In the daytime, our skin protects itself.  Firstly, of course, the face must be cleaned properly. Then mix the product on your hands together and apply on the face. Then use a night cream. In addition to face, I always clean my neck and décolletage. 

I'll talk a bit more about this two-chamber system as it also seemed to me confusing at first glance. There are actually two separate tubes in the package, in which there are two separate products inside. The first chamber contains 15ml of different peeling acids, such as AHA bioactive glycine saponin. However, in the second chamber, 15 ml of high molecular weight hyaluronic acid and, in addition, hyaluronic acid of low mass. The reason why they are isolated is that hyaluronic acid requires the active ingredient glycine saponin, which stimulates hyalarone in our own skin. 

What did I like about it? The 30ml product has so many effective ingredients for skin care. If you look at some other serums, there's usually less. The composition is pleasantly creamy, I do not like very watery serums. The face is visibly more clear and fresh. And the chic silver packaging is also a plus. 

What did not like? If there's something I can nag about...is the smell! It is slightly sweet and I know a lot of people wouldn't even notice it. BUT,  I do not like to wear perfume, and I do not even like the smell of food at home or in a public place. So, itä's probably just me. 

I also mention that the product is sun-sensitive. So, you should definitely wear sunscreen. PS! Face skin should also be protected from sun every day. My BB cream is already 15 spf, but it's actually recommended to have 30 spf. Ideally, I would like to find a lightweight spray that can easily be applied to the face. If anyone has suggestions, I'll listen!

The product is sold in pharmacies, so  if you are interested, go check it out and try on your hand. You can instantly feel the silky smooth skin!
You May Also Like

0 comments