HOW TO FIGHT THE COLD?

by - November 04, 2018

Kuidas algab teie jaoks sügis? Minu jaoks tavaliselt soojade riiete välja otsimisega ning teevarude täiendamisega. Ning juba teist sügist järjest, kirjaga lasteaiast, et liikvel on jälle mingisugune hirmus gripp. Selliseid kirju potsatab mu postkasti sügisel-talvel-kevadel ikka üsna mitu ning kohe järgneb sellele raske ohe. Hakkab jälle pihta, või nii...

Kui me suvel, kui kõik on roosad ja rõõmsad, väga vitamiine ei tarbi, siis pimeduse ja haiguste perioodil vaatame oma apteegikarbi alati üle. Sügisega tikub ligi ka väsimus, siis juba tasub mõelda immuunsuse tugevdamisele. Räägin natuke lähemalt, kuidas meie pere hoiab oma tervist tugevana, kuna igaühe puhul on see pisut erinev.

Mina olen isiklikult üsna kehv tablettide tarbija olnud, aga tegelikult väga ilma meie kliimas ei saa. Olen loomulikult üsna tugeva tervisega õnneks. Aga tarbin palju erinevaid teejooke(meega, ingveri, sidruniga). Suure c-vitamiini sisaldusega puuvilju. Küüslauku erineval kujul ning armastan tšillit. Pesen tihti käsi. Ning muidugi, käin soojalt riides, kannan alati suurt sooja ja villast salli. Üldiselt haige ma ei ole, aga kolm nädalat tagasi tabas mind üsna häiriv viirus. Energiat polnud, kohutav nohu, pea ''paks otsas''. Ja nii kolm nädalat järjest, mõni päev oli parem, mõni kehvem. Pärast seda tundsin küll, et okei, nüüd ma pean tõsiselt tegema hakkama oma immuunsuse tugevdamisega. Seega, selline tore vitamiini koostöö on igati teretulnud. Annab võimaluse sellesse maailma rohkem süveneda ning teha ka taustauuringut. 

Minu kaaslane Sander on meil olnud alati kõige tublim vitamiinide tarbija. Ta jääb üsna kergelt haigeks ning on korduvalt olnud oma elus ka kopsupõletikus. Iga aasta kingin ma talle ka uue salli ning hoolitsen selle eest, et ta ikka soojalt riietuks. 

Meie poeg Gustav oli tihedalt haige veebruar-mai 2017, kui alustas om lastehoiu teed. Hästi raske aeg oli. Kuid sügiseks oli ta tervis juba üsna tugev ning järgneva talve jooksul oli ta õnneks ainult paar korda haige. Talle oleme andnud C ning D vitamiini, mida ta suurima hea meelega manustab.

Koostööd Vitironi vitamiinidega tutvustan teile aga nende valikut...kust leiab midagi iga pereliige.

Mina asusin enda tervist ja organismi tugevdama Vitiron Active Suscapsiga. Esimene asi, mis mulle nende puhul meeldib, et nad on need nö libedad ehk želatiiniga(on kergem neelata). Koostises on palju erinevaid mineraale ja vitamiine. Näiteks A, B6, C, D, E ning biotiin, raud, vask, jne.  Nad on mõeldud aktiivse eluviisiga inimestele, kes taastuvad haigusest või kui käsil on stressirohke periood. Lisaks vähendab väsimust, toetab ainevahetust ning immuunsust. 

Vitiron Man Multilong on jällegist suurepärane kombinatsioon meestele, kes vajavad tuge vaimse stressiga või füüsilise tööga toimetulekuks. Annavad energiat ning sisaldavad rohkelt erinevaid vitamiine ja mineraale nagu  rutiin, jood, mangaan, B2, C, E jpt. 

Minu ja ka ilmselt Gustavi(sest neid saab tarbida alles 4a alates) lemmikuks on lastele mõeldud vitamiinid. Pakendid on lahedad, silmatorkavad. Mina isiklikult maitsesin Vitironi Kids Immunity vitamiine. Täpselt nagu kummikommid nii tekstuurilt, kui maitselt. Koosneb 11 erinevast vitamiinist nagu C, D ja B6 mis toetavad lapse arengut ning immuunsüsteemi.  Ei sisalda säilitusaineid, gluteenivaba, laktoosivaba. Ühesõnaga, eriti lahedad ja lapsesõbralikud!

Kuidas teie tugevdate immuunsüsteemi külmal perioodil? Kas tarbite ka vitamiine?


_____________________________________________________


How do you know it's fall? For me, usually I start to look for warmer clothes and knits. For the second year now, the fall begins with a e-mail from kindergarten. Saying that some terrible virus is taking place and be prepared. 

In the summertime, when we have sun and the weather is nice, we don't much think about our health or taking vitamins. It begins, when the darkness and cold approaches. I will talk about our family traditions during this period. 

To be honest, then I am really bad at taking vitamins. I strenghthen my immunity with lots of tea, complimented by lemon, ginger and honey. I eat a lot of fruits full of C vitamin. I wash my hands quite a lot and I dress warm. I am blessed with a good health and this has helped me through the years, But three weeks a go, I managed to get an awful virus. Terrible cold, stuffy nose, no energy. Some days were better, some not so much. This doesn't happen to me usually. I realized, that I have to start to think about my immunity, so this co-operation with Vitiron vitamins was just perfect!

For myself, I chose the Vitiron Active Suscaps. Perfect for people with active lifestyle and who need to boost energy. They contain different vitamins and minerals such as iron, biotin, A, B, C etc.  My partner had his eye on Vitiron Man Multilong, which are for men who have to deal with stressful times or physical work. They are also full of different minerals and vitamins. The kids can choose from three different ones.  We opened the Vitiron Kids Immunity package. I tried them myself and they are exactly like gummybears! Very delicious and full of vitamins such as D, C, A, selenium. 

How do you strengthen the immune system during the cold period? Do you consume vitamins?

You May Also Like

2 comments

  1. Ma ise samamoodi ei tarvita vitamiine. Ok, kusagil kapis mingid pakid on, aga unustan! Hea meeldetuletus!

    ReplyDelete