CHASING CHRISTMAS MOOD

by - December 01, 2018


Coat Lindex(now in stores)
Hat Lindex(from last Winter collection)
Bag Stuudio Nahk
Shoes Tamaris
Trousers H&M

Esimese detsembri puhul läksime jõulutunnet otsima Raekoja platsile. Muidugi pikalt ei suutnud me seal olla, sest väljas oli tõsiselt külm. Kuigi kandsin kahte kampsunit ning olin soojalt riides, siis sellest jäi siiski väheks. Kuigi kõik rõivad seljas korralikud ning villased. 

 Nädal aega veel ning siis lähme sooja otsima Vietnamisse. Oleme esimese nädala saarel, kus meie majutus asub 40 sammu kaugusel merest. Ma ei jõua ära oodata! Ülejäänud aja reisime pigem ringi ning lähmne ka Kamboodžasse. Olen üsna kindel, et sellest saab üks minu elu meeldejäävamaid puhkuseid üldse. Aasia mulle väga meeldib ning sinna võiks ma minna alati veel. 

___________________________________

To welcome the new month December, we went chasing some Christmas mood in Tallinn Townhall. The weather was so cold, that we stayed there for 15 minutes and went back to the car. I was wearing proper and warm clothes, like this woollen Lindex coat and two wool knits. It still wasn't enough.

One more week and then we are off to our vacation. First Vietnam, then Cambodia. Our first stop is an island and we are staying just next to the beach. Only 40 steps from our villa to the sea. I am pretty sure, this trip is going to be amazing. I just love Asia and it never dissapoints!

You May Also Like

3 comments

 1. Vietnam on üliäge ja väga mitmekesine riik😊.Ise käisin kuskil kuus aastat tagasi Põhja-ja Kesk Vietnamis, kui vähegi sealpool siis soovitan kindlasi Halong Bay kruiisi, mägilinna Sapa külastust koos džungli matkaga. Demilitariseeritud tsooni külastus koos tsiviilvariendiga on ka kindlasti väärt elamus!

  ReplyDelete
 2. Aitäh soovituste eest, Merilin! Kui me Tais käisime, siis käisime sarnases kohas nagu Halong Bay ning trippisime seal kahekesi kayakkidega. Hullult äge oli. Lapsega muidugi tundub see kruiis turvalisem olevat :)

  ReplyDelete
 3. The best post!! The way you explanations, hat off!!, your time consuming research in post is much appreciated. You are an inspiration. Keep it up!
  Coupons and Codes

  ReplyDelete