UNBOXING with Bliss Me Box

by - December 05, 2018


Jõulude paiku ilmub brändidelt igasugu toredaid kinkekarpe ning kalendreid. Mulle ausalt tundub, et just kõige lahedamad on minu kätte saabunud. Esmalt Kiehl's(olen leidnud palju uusi lemmikuid) ning nüüd  Bliss Me Box

Viimane on äge selle poolest, et sisu on looduslik ning ei sisalda ainult ilutooteid. Näiteks kõige esimeses, mida mul ka au omada ja teile tutvustada, on sees ka tervisetooteid. Mu lemmik näiteks taaskasutatav joogitops. Veel tooksin esile Ecosh D-vitamiini ja Energia Talu tee. Ehk tooted, mis minu kodus seisma ei jää ning leiavad kohe kasutust. Ilutoodetega on nii, et igasugu kehakreemid hakkavad mul kohe tolmu koguma. Samas huulepalsamid on alati teretulnud ning korraga on kasutusel 5 tükki, et igas kotis ja taskus oleks üks. Käesolevas karbis on näiteks HOIA hooldav palsam. Ning muidugi vannitooted. Karbis on näiteks Signe Seebid jalavannisool ning Matra vannipomm.

Juba piltidelt ilmselt näete, et Bliss Me Boxis on tooteid tegelikult palju ning kõik on kasulikud ja vajalikud. Ning kui endale midagi ei meeldi, saab pista sõbranna kingikotti. Ka hinnaklass on mõistlik, vaid 49€ ning sooduskoodiga GETRI10 saate lisaks 10% soodustust. Karbitäie toodete tegelik täishind on lausa 120€.  Suurepärane, looduslik ja praktiline kingitus iseendale või lähedastele. 

Postitus valmis koostöös imelise Bliss Me Boxiga. 
____________________________________

Every year, brands launch Christmas calenders and special boxes. I am so happy and thankful, that I got to be part of testing these new products. Today I want to intoduce Bliss Me Box, which includes different natural products from beauty to lifestyle.

My favourite products definitely is a reusable cup, Ecosh D-vitamine and tea from Energia Talu, Also, there's never enough of lipbalms and bath products. 

There's a lot of other fun and practical goodies, so it's a perfect gift for yourself or a close one. The cost of it is 49€ and with code GETRI10 you can get additional 10% off. Merry Christmas everyone!

You May Also Like

2 comments