My favourite make-up? Like I'm not wearing any

by - April 08, 2019

Kes minu tegemisi ja ilurännakuid pikemalt on jälginud, siis ilmselt teate, et ma armastan üle kõige Erboriani BB kreemi. See on reaalselt kõik mida ma vajan ning ühtegi jumestuskreemi minu kotist ei leia. Nüüd, on aga nad turule tulnud uue tootega, mida ma olin tõesti väga põnevil proovima. Mõtlesin, et raske teha sama head või üle trumbata. Sain katsetamiseks CC silmakreemi, Glow kreemi(seda olen paar aastat tagasi tegelikult kasutanud) ning kaks erinevat silmamaski. 

Eelnimetatud toodetest minu lemmik on kindlasti Erboriani CC silmakreem. Ma ei ole tegelikult varem ühtegi sellist toodet oma elus proovinud, seega ma otseselt ei teadnud mida oodata. Tänu koostises olevatele peptiididele vähenevad tumedad silmaalused, glütseriin niisutab sügavuti ning punavetikas silub kortse. Toode on välja pigistades valge, kuid näonahal muudab tooni. Mul tuleb alati kreemi pisut rohkem välja ning katan sellega tegelikult rohkem, kui ainult silmaalused. Alati lasen tootel näos pisut settida ning kergelt kinnitan tolmpuudriga. Ausalt, näonahk on nii värske, särav ning kerge on olla. Ei ole mingisugust maski tunnet. Lisaks on koostises päikesekaitsefaktor spf 20. Kahe käega soovitan seda toodet! Kui kohe tervet tuubi osta ei raatsi, siis alati saab küsida ka testrit.

Järgmine toode on Erboriani Glow Creme särakreem. See toode pole nii uus tegelikult ning paar aastat tagasi sattus minu kätte selle tester, seega teadsin mida oodata. Tegemist on väga multifunktsionaalse särakreemiga. Nimelt sobib see nii highlighteriks kui ka meigialuskreemiks. Mina olen seda kasutanud päevadel, kui ma ei soovi meiki kanda. Aga, et pisut värskust tuua, siis kannan seda näiteks põsesarnadele ja kulmuluule. Aga muidugi ka meigialuskreemina, kui vajan, et meik püsiks kauem. Lisaks, ei teki ka nii sügavaid 'meigivagusid', kui kasutada meigialuskreemi. 

Erborian suudab ikka veel üllatada. Ma tõesti mõtlesin, et BB kreemist ei anna paremat ja kergemat toodet teha, aga CC silmakreem on vähemalt sama hea. Aga minu jaoks koostiselt isegi pisut kergem.   Nii et kõik, kes otsivad kerget toodet näonaha ühtlustamiseks...soovitan sammud seada I.L.U poodidesse. 
_______________________________________

If you have been following my beauty travels, then you probably know, that I absolutely love Erborian BB creme. It is everything I need and I even don't own any foundations. Now, they have entered the market with a new product and it is called Erborian CC Creme Eye. I was thrilled and skeptical. Also, I got to test their Glow Creme. 

The Erborian CC Eye Cream is just fabulous and beyond my expectations. Upon application, the creme releases pigments and instantly my face looks fresh and clear. It has become my make-up bag essential. I slightly add some skin tone powder and my look is natural and light - everything I actually want. Also, the product contains spf 20, so you don't need any extra protection from sun. If you don't want to buy the full product, I recommend asking for a tester first. 

The next product I have actually tried before is Erborian Glow Creme. You can use it as a highlighter or a primer.  The product evens the skintone and moisturizes. I personally use it when I don't want to wear any make-up and just to add some sparkle to my face. And of course, as a primer if I need my make-up to stay fresh for a longer period. 

The brand still can surprise me! If you have a dry skin like mine, I seriously recommend testing out Erborian products, to bring some freshness and glow to your life!

You May Also Like

0 comments