BABY CARE WITH MUSTELA

by - December 17, 2019

Täna tutvustan teile spetsiaalselt emadele ja beebidele loodud Mustela tooteid. Bränd ise on juba 70 aastat tegutsenud ning nende tooted sobivad ka väga õrnale nahale.  Kogu sari on dermatoloogiliselt testitud ning ka koostisained on 95% naturaalsed. Eriti äge on veel see, et nende pakendid loodust hoidva ja säästliku põhimõttega. 

Ma ei ole kunagi varem spetsiaalset laste šampooni kasutanud, seega täitsa esimene kord. Mustela Shampooing Mousse’i hakkasin kasutama, kui beebi tekkis kõõm. Esmalt määrisin beebikõõma sisse õliga ning tunnikese möödudes pesin šampooniga õli välja. Ma tean, et paljud pesevad lihtsalt veega õli maha, aga see võtab vahel lausa mitu pesu ning õrn õli lõhn jääb pikaks ajaks, mis mind pisut häirib. Mustela šampoonil on endal aga väga mõnus lõhn, täpselt nagu mulle meeldib. Natuke oleks nagu värske avokaado või aaloe. Tekstuur on vahune ega voola kusagile ebavajalikesse kohtadesse. Toode ise parabeenide ja seebi vaba. 

Mustela Stretch Marks Prevention kreemi venitusarmide ennetamiseks soovitatakse kasutada küll juba rasedana, aga ma nii väga tahtsin seda proovida. Koostiselt on väga hea toode, sisaldab näiteks avokaado peptiide ning sheavõid. Imendub kiiresti. Alustasin selle kasutamist kusagil 2 kuud peale sünnitust. Venitusarme mul otseselt pole, aga siiski on nahk pisut pehmem ning lisaturgutusele ära ei ütleks. Kasutan seda hetkel peale probleemse piirkonna(tselluliidi) kuivharjamist ning kannan ka kõhule ja rindadele. Jällegi on tootel imeline lõhn, neutraalne aga samas meenutab kevadisi õitsvaid lilli. 

Kvaliteetne päikesekaitse on minu jaoks äärmiselt tähtis. Kuna mul on endal palju sünnimärke ning meie hele nahk on tegelikult väga õrn, siis see vajab parimat kaitset. Mustela  Very High Protection Sun Lotion 50+ spf sobib ka väga tundliku nahaga lastele. Praegu Tais puhkusel olles on see meie igapäevane toode ning olen sellega eriti rahul. Gustav on iga päev päikese käes ning basseinis. Piisab hommikul ühest kreemikihist ning see kestab terve päeva. 

Ilmselt toode, mida olen kõige rohkem kasutanud - Mustela Nourishing Stick with cold cream. Ma armastan igasugu määrdeid! Toode sobib ideaalselt kasutamiseks näiteks siis, kui lapsel on külmast nahk kare või kuiv. Tavaliselt põsed, huuled. Enne õue minekut kiht peale ning nahk on kaitstud. Mina seda laste peal veel proovinud pole, sest neil külmale nahk nii ei reageeri. Küll aga endal, sest külmaga lähevad mu huuled ja suunurgad üsna katki. Lisaks mulle meeldib, et pakendis on üsna palju toodet. 
You May Also Like

4 comments

  1. Thank you very much for your information. I have gained great information from your post.
    This site is a very good site. I am sure that you will benefit from this website.
    Whatever you are looking for can be helpful. Healthy blog, thanks for the post. We offer to you Oxygen Cylinder...

    Medical oxygen cylinder This is such a great resource that you are providing and you give it away for you! Medical oxygen cylinder|

    ReplyDelete