My todays buys and diy portfolio map

by - June 28, 2010

Ülinunnud täpilised käärid Novaluxist 15.- ja raamat, mida juba kaua endale ihaldanud olen(nii palju kui täna lugeda olen jõudnud, on mulje VÄGA hea) Rahva Raamat 146.- PS!  Soovitan praegu Rahva Raamatut külastada, seal palju häid raamatuid heade hindadega( alates 10 kroonist)


Ja nüüd põhijutu juurde. Käisin aastakese kunstikoolis, kunstide majas, Tiina Saidla juures. Eesmärgiga koostada endale portfoolio kunstikõrgkooli sisseastumiseks. Kooliaasta lõpus koostasime endale portfoolio mapi väga käepärastest vahenditest.  Õpetaja teadis rääkida, kuna on olnud EKA õppejõud mõnikümmend aastat, et paljud sisseastujad tulevad vestlusele tööd näpus,, rulli keeratuna. Tema sõnul  saadetakse need kahjuks otsejoones minema. Mapi koostamise jaoks on vaja vaid mõnda pappkasti, kääre ja kleeplinti. Pildi pealt tundub, et asi on suhtliseltt lihtne, kuid tegelikult mitte.
    Mapp väljapoolt.
  ...ning mapp avatuna. Ei ole just kõige ilusam. Kuid lõpuks katsin selle musta pitsiga ning jäi väga lihtne ja ilus. Täpselt selline:

Lisaks üks töö mis ma täna alles valmistasin, vormistasin. Pildid tegin tegelikult  kusagil jaanuaris oma sõbrannast Reginast. Kellel oli vaja 12 erinevat outfitti kalendri jaoks mis ta oma bf-le kinkis. Alles hiljuti avastasin need pildid ning otsejoones tuunisin ja croppisin neid. I like.

You May Also Like

4 comments

  1. kuidas sa köidad need sinna?

    ReplyDelete
  2. jätad lahtistena sinna vahele?

    ReplyDelete
  3. klapid hoiavad töid seal kinni ja pole vajagi neid kusagile köita

    ReplyDelete