When youre strange a film about the Doors

by - April 29, 2011

Igastahes, eile õhtul vaatasin sellist film When youre strange a film about the Doors Ma olen suur The Doorsi fänn , aga nüüd pigem tulihingeline. Igastahes päris uskumatu, et vaid oma 8 tegutsemisaastaga suutsid end nii tugevalt muusika ajalukku raiuda. Jim Morrison oli sellel ajal sensatsiooniline artist.(kusjuures tal polnud muusikalist haridust ning ei osanud nootigi lugeda) Keegi polnud varem kontserdi ajal maas aelenud ja väänelnud ning   oma emotsioone sellisel kujul välja elanud.
Dokumentaalis oli päris palju videomaterjali kontserditest, stuudio momentidest jne. Morrisonil oli selline hästi sügav ja pisut hirmuäratav pilk koguaeg silmis. 

Laulus L.A woman on selline koht mida ta kordab: Mr Mojo rising... mulle on see lugu kohutavalt alati meeldinud ning pole kunagi aru saanud, et miks selline lause mis ei seostu lauluga kuidagi. Aga dokumentaalist sain teada, et Morrison võttis selle jumala suvalise koha pealt kui nad stuudios laulu improviseerisid. Kuid, kui tähti pisut ümber tõsta: Jim Morrison = Mr Mojo risin
Muideks, Johnny Depp jutustab seal. Aga kokkuvõtteks, meeldis väga ja soovitan!

Need väga tuntud must-valged  Joel Brodsky tehtud pildid on vist ühed parimad  üldse!


Dokumentaali trailer:

You May Also Like

0 comments