Bad Fashion ehk esemed mis tuleks kõik hävitada

by - November 15, 2011

..Aga on siiski massides populaarsed.


1.UGGSID. Jah, uggsid võivad olla ju ülimugavad, pehmed ja kerged. Aga andestust, need on tõesti väga koledad. Täielikud dead sheeps. Tegelikult need nässakad on loodud surfaritele ning  lumelauatajatele, et hoida  jalgu soojas..(See seletab ka seda, miks need jalatsid kohati labidaid meenutavad.) Okei, ma natuke mõistan neid kes käivad nendega ülikülmal  ajal kui lumi on nabani. Aga kes teab, äkki tuleb see talv nii krõbe ja pakane, et olen isegi äkki sunnitud need jalatsid endale soetama? Kuid siiski,  see ei vabanda neid, kes kannavadki uggse igal ajal, igas olukorras. Ma tean, et meie kodumaa tingimustes on pea võimatu leida talvesaapaid millega oleks reaalselt soe(enamus müügil olevad on kevad-sügis.
Feel  free to join ugg haters community!


Uggsid ongi sellised ma-olen-väsinud-ja-mul-on-paha-eilsest..


2. Ei saa just väita, et mul Ed Hardy vastugi suurem kiindumus oleks.
Douchebag couture.
Poor thing.


3. Leggings as pants. 

You May Also Like

7 comments

 1. Siiski on mugavus ja jalgade soojus kõige olulisem!

  ReplyDelete
 2. Jah, aga need pole ainukesed jalanõud mis hoiavad sooja

  ReplyDelete
 3. Ma olen sinuga nii nõus. Kuigi õiged uggsid peaksid veidi paremini vormi hoidma kui hiina vuhvlid, siis sellegipoolest on nad koledad.

  ReplyDelete
 4. Kuna UGG on Austraalia firma ja seal pole majadel erilisi küttesüsteeme, siis on seal palju inimesi, kes talvel (või noh, siis kui seal kandis jahe on) kannavad UGGsid kodus, et külm ei oleks. Susside asemel. Sellest ma saan aru, aga tänaval kandmiseks sellised jalatisd ei sobi.

  ReplyDelete
 5. nii mõnus selverisse piima tooma minnes jalga tõmmata.. miks te dislaigite lihtsalt mingeid jalanõusi,mis teil viga on? :D:D

  ReplyDelete
 6. But they are damn ugly:/ dead sheeps

  ReplyDelete
 7. mina kannan kodus - hea soe, nii seest kui väljast üleni lambavillased,aga väljas kandmiseks pole küll mõelnud osta..

  ReplyDelete