New in: shoes and magazines

by - October 22, 2014

When I was visiting Warsaw, Poland back in April this year, I fell in love with the local fashion-design-music-art magazine KMAG. Although, I can't read polish, happily some sections happen to be in english. They have very inspirational editorials and the coolest covers ever.

Since we have horrible winter coming up with -30 degrees accompanied by storms and snow, I decided to buy myself these patent slip-on shoes from Zara. I just couldn't leave them in the store.

__________________________
Kui külastasin tänavu aprillis esimest korda Varssavit, siis ikka uudistasin ajalehe leti juures. Lootuses, et leian mingi ägeda kohaliku ajakirja. Loomulikult oli valik suur, lai ja väga värviline, kus domineeris kollane ajakirjandus ning pulmateema. Õnnekombel sattusin KMAGi otsa mis on äge, stiilne ning nautida saab peamiselt moodi-kunsti-muusikat -disaini. Mainimata ei saa ka jätta, et neil on alati väga tasemel kaanefotod.  Väga tore, et mõned lõigud on neil tõlgitud ka inglise keelde.

Kuigi ees on ootamas üks mu vihatumaid aastaaegu - talv, siis otsustasin, et mul on siiski vaja neid lakknahast kingakesi Zarast.  Liiga ilusad, et neid poodi jätta. Vahet pole, et tegelikult oleks vaja silm lahti hoida saabastele.


You May Also Like

0 comments