My furry friend - new in

by - February 25, 2015
NEW YORKER faux fur jacket, H&M necklace, THRIFTED sweater

I have been hunting a faux fur coat for a while now.   They are just awesome and true statement  -  no more words needed I guess.  Few months ago I stumbled on New Yorker Instagram account and noticed that  they have one available from their student collection.  I actually saw they were  sold at our Tallinn store aswell, but it was too pricey for a New Yorker piece - about 60€ if I'm not mistaken.
Last weekend when visiting my hometown Pärnu, I was glad enough to see it hanging in the discount racks. And Voila -  9.95€ it was!

   Pictures taken with Canon EOS 1200D
_____________________________
Mõnda aega olen salamisi tahtnud endale efektset karvast faux fur jakikest. Ma arvan, et pole just väga pikalt vaja rääkida kui lahedad ja pilkupüüdvad need on. Muutes iga rõivastuse  hetkega väga võimsaks.
Kusagile eelmise aasta lõpu poole sattusin juhuslikult New Yorker moebrändi Instagrami lehele ning nägin, et üliõpilaste kollektsioonis on neil sellel aastal just see, mida ma tahaks! Tallinna kaupluses oli see ka  saadaval, aga 60€ NY rõivaeseme eest, mida kannan väga harva(teada-tuntud on ka nende kvaliteet), tundus pisut palju maksta.
Aga oh seda õnne! Eelmisel nädalavahetusel kodulinnas Pärnus poodides tiirutades, oli rõõm suur!
Leidsin enda armastatud jakikese allahindluste stangedelt vaid 9,95€ eest!

Pildistamisel kasutasin Canon EOS 1200D kaamerat.

You May Also Like

5 comments