Free from sugar -delish smoothie recipe!

by - March 01, 2015Every weekend I  experiment with smoothies. I don't use specific recipes, but mix different ingredients. Mostly super foods - just a perfect way to start off the day!

I've been a sweet tooth all my life, but during the last 6 months I've somehow managed to change my diet, that I actually do not eat any chocolates or candies at all. I guess, I am free from sugar addiction? I have replaced  sweets with fruits and veggies. Feeling so much better and I am kind of proud of myself!

Today, I experimented with a 2-layer smoothie. First layer I used 2 bananas, some ice, water, matcha powder and coconut sprinkle. second layer consisted of blueberries, strawberries, raspberries and chia seeds. It looks so delicius! And I love how the taste varies with layering. Definitely something to try out! 

Follow me on Instagram @getrimitt for the freshest updates!
________________________________

Igal nädalavahetusel võtan end kätte ja katsetan mõnda uut smuuti retsepti. Ma otseselt küll mingit konkreetselt näidist ette ei võta, kuid panen kokku toiduaneid, mida armastan. Peamiselt erinevad supertoidud. Ideaalne algus päevale ning terve päev jagub energiat! 

 Olen olnud väga suur magusasõber terve elu, võisin 5 minutiga süüa kõige suurema tahvli šokolaadi. Silm ka ei pilkunud. Aga umbes poole aasta jooksul olen suutnud enda toitumist nii palju muuta, et jõuludest saati seisab 3 kotti kommide ja muude maiustustega. Ja seda täiesti märkamatult. Võin vist öelda, et olen saanud vabaks suhkru sõltuvusest? Kuid ei möödu päevagi, et ma ei sööks banaani, õuna, apelsini või muud. 

Tänast hommikut alustan 2-kihilise smuutiga. Esimene kiht sisaldas 2 banaani, peotäis jääd, pisut vett,  matcha tee pulbrit maitse järgi ning kookoshelbeid -seejärel blenderdasin. Kallasin tassidesse ning panin blenderisse teise kihi koostisosad milleks olid peotäis mustikaid, maasikaid, kirsse ning chia seemneid. Kallasin ka teise kihi tassidesse. Ja oi kui hea see sai! Tänu kihilisusele oli ka maitse alati pisut erinev.  Mainimata ei saa ka jätta super lahedat välimust!

You May Also Like

0 comments