New in

by - March 08, 2015
For a change, I am doing a quick picture post about my purchases. First one is a blue vegan-leather tote from Parfois. I needed something more colorful for everyday life to greet the Spring! It is just perfect and was a must buy. Second one is Stefano Sabella suede high boots. They are just gorgeous and really feminine! They were 70% off so a true bargain aswell. Third, is eyeshadow palette from Sleek Make-up, AU Naturel.  I needed something neutral and natural, so far the colors are truly amazing!

__________________________________________
Kaunist naistepäeva kõigile! Täna oli üle pika aja suurepärane ilm ning minul isiklik oli väga tore ja nunnu päev. Algas kaaslase  poolt tehtud hommikusöögi ning lilledega! Igasugused tähtpäevad on vaimustavad, kui sul on kellega neid jagada....

Ja vahelduseks ka üks pildipostitus minu selle nädala ostudest. Ausalt, kõiki neid asju oli väga vaja. Esimene, ehk vegan-nahast sinine Parfois käekott. Kõik mu käekotid on mustad(OK, üks on pruun), hädasti vajasin midagi ruumikamat ja värvilisemat, et kogu oma elu seal kaasas kanda. Mu päevad on väga-väga pikad ning sisse peab mahtuma igapäevaselt  hommikusöök, veepudel, märkmik, konspekt, rahakott, muu pudipadi ning isegi trenniasjad surun paremal päeval sisse. Minu uuel sinisel iludusel on isegi eraldi sees trukkidega väiksem käekott, vajadusel saan seda clutchina kanda- väga khuul! Kui keegi huvi tunneb siis saadaval oli ka must versioon.
Teine ost on Stefano Sabella tumerohelised seemisnahksed kõrgesääre ja kontsaga  saapad. Imeilusad ja mõned jalatsid panevad tõesti ikka väga naiselikult tundma. Ja mis veel parem - sain need NS Kingast -70% allahindlusega.  Neid eksponeeriksin pigem outfit postituses. Pikemat aega tahtsin mõnusates naturaalsetess toonides lauvärvi palletti - valisin pikka aega ning valituks osutus see Sleek Make-Up toonis Au naturel. Siiani olen korra katsetanud ning värvid on imekaunid(uimane näidispilt reedesest meigist)!


You May Also Like

2 comments

  1. See kott on tõeliselt lahe. Tallinnasse satun, siis lähen ka Parfoisi vaatama, sest kui nüüd mõtlema hakkasin, siis mu igapäevane käekott on vist viis aastat vana? :D
    -P.
    BOWTIE DIARY

    ReplyDelete
  2. Super kott on! Seal on väga mõistlikud hinnad ning kotivalik on päris korralik.

    ReplyDelete