PATENT ON PATENT

by - April 19, 2015Thrifted coat and bag // Reserved dress // Zara shoes // Lindex faux fur collar


Mulle nii väga meeldis minu tänane outfit, et pidin pilte tegema! Oli küll kohutav tuul ning normaalselt pildi peale jääda oli tõsine katsumus - silmad olid enamustel piltidel kinni, juuksed suus ja muud toredat. 

Mu ema on alati öelnud, et kott ja kingad peavad omavahel sobima. Ma ise pole kunagi nii arvanud, kuid kui eile juhuslikult sattusin seda kombinatsiooni kandma - nii šikk!

Ilmast veel rääkides siis vahepeal juba tundus, et tõeline kevad on käes, mantlid võis juba peaaegu nurka visata ning need nahkjakkidega asendada. Kahjuks mitte. Külmad tuuled sunnivad endiselt meid korralikult sisse pakkima. Tundub, et oma armast kaamlikarva mantlit ei saa niipea riidekapi sügavustesse peita. Värskendasin igapäevast outfiti sügisel soetatud lakknahast loaferite  ja juba unustustuse hõlma vajunud sinise kraega.


____________

My mom has always told me that shoes and bag must match. I have always disagreed with her. But when I accidentally wore this combination yesterday - seriously chic result.

At some point, it seemed we could forget our winter coats and replace them with light leather jackets. Unfortunately no. I decided to freshen up my daily look with patent loafers and faux fur blue collar.


You May Also Like

6 comments

 1. Nii ilusad kott ja kingad! Ja kogu look muidugi :)

  ReplyDelete
 2. Nii ilus riietus, kogu komplekt on nii classy ja lahe, et ma ei oska mingit lemmikosa isegi välja tuua!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 3. Gorgeous look! Chic and classy!
  xoxo

  ReplyDelete
 4. Väga ilusad pildid, tubli:)

  ReplyDelete
 5. I am seriously loving your loafers and that detail on heel!

  Brigita
  http://www.lostinpattern.com/

  ReplyDelete
 6. Perfect! Love so much the coat and the fur scarf!
  xoxo
  http://www.bloglovin.com/en/blog/4487669

  ReplyDelete