BABY BLUE SKIES & ITALIAN RIVIERA I STYLE THE BUMP WEEK 24

by - May 24, 2015


Pants and cardigan from a boutique in Genova // T-shirt H&M // Shoes Marco Tozzi // Sunglasses and earrings from a market in Thailand


Jeeeep, outfiti postitusi tuleb nagu seeni pärast vihma! Täna sõitsime mööda kaunist Itaalia Rivieerat ning peatusime armsas Diano Marina linnakeses, siinne õhk ja mereääres jalutamine mõjub tõeliselt värskendavalt.  Kuna sõidame päris palju autoga, siis vajasin uusi ja mugavaid riideid - avastasime eile, et Genova on suurepärane koht kus ostelda, sest poodide valik ja hinnaklass on tõeliselt mitmekülgne. Niisiis minu garderoobi lisandusidki need eriti khuulid triibulised püksid ning pruunikas kudum.

Ja kas panete tähele, et teine postitus ja mul on seljas jälle sinine pluus? Ja tegelikult on ka need püksid tumesiniste triipudega. Olen need asjad kõik viimase kuu aja jooksul ostnud - varem polnud mul ühtegi sinist asja kapis.  Kas see võib olla ehk sellest, et tulemas on väike beebipoiss :).

______________________________

Yes, outfit posts keep on coming! Today we drove on the coast of Italian Riviera and decided to stay in lovely Diano Marina city. I just love the breeze here!

As we drive around daily, I seriously needed some new clothing, yesterday we discovered that shopping in Genova is just amazing. Countless shops with versatile price ranges. So, those super cool striped pants and light brown cardigan joined with me. 

Oh, and maybe you noticed that I am wearing a blue blouse again? And actually these striped pants are aswell navy. I have bought all of these items during the last month, previously I did not own anything blue. Maybe because I am expecting a little baby boy :). 

You May Also Like

2 comments

 1. Nii mõnusad püksid, kujutan ette, kui ideaalsed need suvise palavusega on.
  Kusjuures, mu sõbranna käis eelmisel talvel Itaalias ühes väikeses linnakeses ja rääkis, et leidsid sealt nii palju imelikult odavate riietega poode :D
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 2. Need on primed püksid, käiks nendega aastaringi kui nii õhukesed poleks!

  Aga olen siiani külastanud ca 10 linna ning kõigis neis leiduvad need megaodavad poed, asjad muidugi ''made in china'' kõik. Aga seal on umbes sellised allahindlused, et saapad maksavad 5 eurot jne - väga lahedad kusjuures aga kahtlen kvaliteedis ja enda suurust pole samuti leidnud.

  ReplyDelete