STYLE THE BUMP: WEEK 23

by - May 10, 2015


 

 Jacket Mango// Dress Zara// Shoes River Island// Bag French Connection// Keychain H&M


Jah, pealkiri ei valeta ning väike beebi on tõepoolest tulekul! Olen seda postitust oodanud kaua aega, sest nii raske on sellist asja hoida nö enda teada. Täna, pühapäeval on käsil 22. nädal +6 päeva, seega 23. nädal algab juba homme! Olen juba poole peal, sest rasedusnädalaid on kokku 40. Aeg on nii kiiresti lennanud - oleme superõnnelikud ning tähtaeg on juba septembri alguses. Ja nii tore on saada noorelt emaks!  Tunnen ennast imeliselt ning  rõõm on silmis  ja südames! Good times ahead

Oma outfiti postitusi alustan nüüdsest pealkirjaga Style the bump, sest kui Sinu keha pidevalt muutub, siis igapäevaselt end riietada pole üldse nii kerge kui see tundub. Paljud endised riided on keskkohast ja rinnust kitsad - loodan, et saan tulevasi emmesid kasvõi natukene abistada!___________________________

Yes, the caption is correct - baby is on the way! It has been so difficult to keep the big news just for me, so finally!  Today, on this Sunday I am 22+6, so it is 23 weeks already tomorrow.  We are seriously happy  and the due is already in September - we are going to be young parents, which is rather rare nowadays. I feel great, pregnancy symptoms have treated me well and constantly I am smiling! Good times ahead!

I am starting my outfit posts with Style the bump caption, because if your body is changing continuously, it is seriously difficult to dress! Your old clothes are tight from the waist and chest - I hope to help expecting moms as much as possible.


You May Also Like

10 comments

 1. Ohhoo, niiiiii armas uudis! Palju palju õnne Teile :)

  ReplyDelete
 2. Apppppi kui tore uudis siia õhtusse :))) palju õnne armas Getri! (Blogijate värk, selline tunne, nagu tunneks sind ning siis on õnn veelgi suurem) ja siis põhimõtteliselt võib ju head emadepäeva ka soovida :) kalli!

  ReplyDelete
 3. Nii tore, palju palju õnne! Jään kõiki beebipostitusi ootama ja kaasa elama. Nagu Marili ütles, siis tõesti nagu sõbrannale elaks kaasa!
  -P.
  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 4. Suured tänud tüdrukud! Beebijuttu hakkab siin kindlasti olema :)

  ReplyDelete
 5. Vauuuuuu kui lahe! Palju rõõmu Teile!! :)

  ReplyDelete
 6. Vauuuuuu kui lahe! Palju rõõmu Teile!! :)

  ReplyDelete
 7. Vauuuuuu kui lahe! Palju rõõmu Teile!! :)

  ReplyDelete
 8. Mulle oli see postitus kahe silma vahele jäänud! Palju-palju õnne, ootan ka põnevusega beebipostitusi. :)

  ReplyDelete
 9. Oled kõige ägedam beebiootel emme, keda viimasel ajal näinud olen :)) Palju õnne!

  ReplyDelete