THAT CUTE LITTLE DRESS I STYLE THE BUMP WEEK 25

by - May 28, 2015


Dress unknown // bag French Connection // sneakers Vans // lipstick MAC Ruby Woo

Vabandan ette ära - pildid on udused, aga mu kõtu on nii nunnu, et pidin lihtsalt jagama neid! Ja see kleit - kindlasti minu ja kasvava kõhukese uus lemmik. Ostsin selle 11€ eest kusagilt kahtlasest ''Made in China'' poest, nüüdseks  juba unustatud  Itaalia väikelinnakesest. Tundub, et olen enda garderoobi üsna märkamatult suutnud välja vahetada - kuid see on peaaegu hädavajalik, kui soovid end hästi tunda pidevalt muutuvas kehas. 

Ma ausalt ei kujutanud ettegi, et riietumine võib olla keeruline kui last ootad. Lõiked, mida oled harjunud kandma lihtsalt ei sobi sulle enam.  Ütlen ausalt, et see kõik pole nii lihtne olnud kui piltidelt tundub, olen tunduvalt rohkem aega veetnud kabiinides erinevaid mudeleid proovides kui kunagi varem.  Aga kui päris XXL riideid kanda ei taha, siis tuleb seda teha. Üks asi, mida kartsin oligi see, et kaotan enesekindluse ning ei suuda end piltidelt vaadata, õigeid riideid valida ega mugavalt tunda, kui olen ''suur ja kole''.  Aga reaalsus on teine - rasedus on imeilus ja positiivne aeg ning seda tuleks nautida, ennast ning välimust ei tohiks unustada.

_____________________

Sorry for the foggy pictures! I just love my cute little belly on these pictures and I just had to share these with you! My growing bump looks great in this  dress, which is actually from a suspicious ''made in china'' store.  It was only 11 euros, so I could not leave it, as it fits me perfectly. 

Somehow, I have managed to get myself a brand new wardrobe - but that is rather necessary if you want to look good in your changing body. At first, I was little afraid how I am going to feel when I am "big and ugly". Honestly, dressing myself has not been easy, you just have to try on new shapes and materials - it can be fun aswell!


You May Also Like

7 comments

 1. kentsakal kombel tundsin mina ennast teise raseduse ajal riietudes (ja outfitipilte tehes) hoopis kaunima ja enesekindlamana, kui nö. "iseendana" :) ja sinu väike bump on tõesti väga armas! palju õnne teile!

  ReplyDelete
 2. Wow you are gorgeous, love the way you style your bump. xx
  http://jboomsroom.blogspot.ca/

  ReplyDelete
 3. Nii armas! Ja palju palju õnne :)

  ReplyDelete