PRETTY IN PASTELS I STYLE THE BUMP WEEK 28

by - June 21, 2015
Dress VILA // Denim coat thrifted // Hat H&M // Shoes no name // Bag thrifted

Päike ja soe ilm tõi üheks päevaks mu riidekapist välja kaunid pastelsed toonid. Mis pole kuidagi üldse minulik, kuid väga värskendav on end ka sellises elemendis näha! Naiselik ja õrn!?  Suuresti võib süüdistada ka seda helelillat kaabut, mille leidsin reedel 3€ eest H&M allahindluselt.
Mu tujud on viimasel ajal väga muutlikud ning peegelduvad ka minu riietumises ikka väga korralikult...

Viimase kolme nädala jooksul on minu kõhubeebi märgatavalt kasvanud, kui alguses olin isegi natuke mures, et kuni 20. nädalani polnud midagi arugi saada-näha, ei tundnud liigutusi siis nüüd on olukord muutunud ning teeb lausa rõõmsaks! Hea teada ja näha, et tal on seal mõnus ning toksib ja kasvab jõudsasti. Lisandunud on selja-vaagnavalud, kohati raske liikuda, kummardada ja paelu siduda ning lõpuks võin öelda, et 28. nädalaks tunnen end lõpuks ometi rasedana. Vaatamata eelnimetatud pisimuredele, valdab mind pidev õndsuse ja õnnetunne - lapseootel on tõesti lahe olla!

____________________

Sun and warm weather brought some pretty pastels out of my wardrobe! It is not very ''me'', but it is refreshing actually see myself looking like that. Feminine? Delicate?
I am having some mood swings lately, so it is reflecting...

During the past three weeks, my bump has grown enormously! At first, I was little worried that during week 20 I was feeling just amazing and no baby bump was showing. Also, I was not feeling the kicking. So I am so glad to see and feel him growing and kicking! Makes me feel secure that he is happy and safe in there! But at the moment, some back and pelvis aches have added, so at week 28 I can finally say that I am feeling pregnant! 

You May Also Like

2 comments

  1. Palju õnne beebiootuse puhul! Meenub, et minu kõhuke hakkas üleöö välja paistma. Umbes kaks päeva enne oli üks kolleeg öelnud: "Stella, Sa oled nii alla võtnud!" Tõsi, ma muidugi oksendasin ikka viis kuud ja igal hommikul. Õnnistatud aega Sulle!

    ReplyDelete
  2. Aitäh Stella!

    I trimester ongi tihtipeale selline allavõtmise periood - kaotasin ise 5kg esimeste kuudega mis on nüüdseks muidugi taastunud :)

    ReplyDelete