GOOD MORNING I HEALTHY&REFRESHING WATERMELON SHAKE RECIPE

by - June 07, 2015


Hommikud on saanud mu lemmikuks! Kui aus olla, siis tegelikult vaid söögi valmistamise osa!
 Kes juhuslikult tundis huvi, miks paar postitust tagasi kandsin käes arbuusi, siis vastus on teie ees. Mõnda aega juba tahtsin valmistada värskendavat ja tervislikku arbuusikokteili(kui hea see on!) ning lõpuks sain mahti. 

 Detsembris, kui käisime Tais puhkamas, siis seal iga nurga peal valmistati  sinu omal soovil erinevatest puuviljadest kokteile ning nendest sai igapäeva lahutamatu osa. Eriti kui hinnaks oli umbes 1€.

Hoiatan aga ette, et kõige tüütum ja aeganõudvam osa on arbuusi seemnetest puhastamine, kuid muidu valmib see väga kiiresti ning on nii-nii maitsev ja värskendav! Otsustasin seda katsetada  enda lõputöö kaitsmise hommikul. Kogused panin tunde järgi, aga  kahe kokteili valmistamiseks läks 1/4  suurest arbuusist.  

Vaja läheb:

-Arbuusi
-Värsket laimimahla
-Mett (kasutasin magustamiseks suhkru asemel)
-Jääd
-Blendrit(mul läks umbes 30 sekundit)

Sega kõik komponendid ning blenderda! Kaunistuseks ja ka maitseks lisasin veel laimiviile pluss jääd. PS! Pildilolevad klaasist purgid on pärit Tiger kauplusest.


____________________________

Mornings have become my favourite. Rather the breakfast part to be honest :)

If you were interested, why I was carrying a watermelon few posts earlier, here is the answer. For some time, I've wanted to prepare a refreshing watermelon cocktail. 
Back in December in Thailand, I were addicted with the fresh fruit cocktails they prepared on every corner. They were so cheap(about 1€). 


So, here is a quick recipe for you guys. The most annoying is cleaning the watermelon from the seeds, but so worth it eventually! I used 1/4 of a big watermelon. 

You will need:

-Watermelon
-Fresh lime juice
- Honey(for sweetening)
-Ice
-Blender(30sec was fine for me)You May Also Like

2 comments

  1. Olen ise ka hästi suur smuutide fänn, alati kui mahti saan siis üritan erinevaid asju kokku kombineerides saada imemaitsvaid smuutisid. Sinu tehtu tundus eriti maitsev ja ise polegi kasutanud kunagi arbuusi koostisosana- vabal hetkel katsetan kindlasti ka seda :)

    http://k2rtu.blogspot.com/

    ReplyDelete
  2. Ise ka pigem kombineerin väga erinevaid koostisosasid ning esimest korda jäin peamiselt ühte komponendi keskseks :) Aga väga soovitan, suvine ja mõnus!

    ReplyDelete